ξεκλείδωμα άγριας κερασιάς

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την GEPPO1, 22/7/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.. μόλις έφθασα στο 27 επίπεδο και μου δίνει το ξεκλείδωμα της άγριας κερασιάς.. παρότι έχω τα απαιτούμενα σήματα, μου βγάζει την ειδοποίηση <<απαιτείται προηγούμενος ρούνος>> .. οι προηγούμενοι ρούνοι που είναι διαθέσιμοι και δεν είχα σκοπό να τους ανοίξω διότι δεν μ ενδιαφέρουν, είναι στην κερασιά και στην βυσσινιά, ο <<αυξάνει την αξία ανταλλαγής κατά 10%>> .. ποιόν απο τους δύο ρούνους ζητάει να ανοίξω?? και γιατί πρέπει να ανοίξω ρούνους που αφορούν άλλο δένδρο για να ξεκλειδώσω ένα νέο δένδρο?? ID: 19100050
    ευχαριστώ πολύ
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα

    Υπάρχει γραμμή στους ρούνους που είναι συνδεδεμένοι. Για την άγρια κερασία θα χρειαστείς το ρούνο που αυξάνει την αξία
    ανταλλαγής της βυσσινιάς
    .
    upload_2024-7-22_9-28-41.png
     
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    ευχαριστώ πολύ, αν και βρίσκω λίγο άδικο να υπάρχει αυτη η σύνδεση, αλλά δεν μπορώ να κανω κι αλλιώς χαχα.. καλή συνέχεια και ευχαριστώ για την άμεση απάντηση
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν είναι καθόλου άδικο. Έτσι είναι ο μηχανισμός.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.