ξέχασα τον λογαριασμό μου

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την Ανουνάκι, 30/12/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Ανουνάκι

    Ανουνάκι Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Χθες έκανα ένα λογαριασμό στο φαρμεράμα και μπήκα στο φόρουμ για να ψάξω γείτονες. Το λάπτοπ μου έμεινε ανοικτό όλο το βράδυ. Σήμερα το πρωί είδα ότι το φόρουμ μου είχε μείνει ανοικτό, οπότε και μπορώ να γράφω. όμως η φάρμα είχε αποσυνδεθεί. Προσπάθησε να συνδεθώ με το ψευδώνυμό μου, αλλά μου λέει επανειλημμένως ότι δεν υπάρχει λογαρισμός με τον συνδιασμό ονόματος/κωδικού. Το θέμα είναι ότι παντού βάζω τον ίδιο κωδικό, οπότε για κάποιο λόγο δεν θυμάμαι το όνομά μου. Μπορείτε να μου το πείτε; Απαντήστε μου το συντομότερο δυνατόν, έχω καλλιέργειες στη μέση και φοβάμαι ότι θα πεθάνουν οι κότες μου. Φοβάμαι ότι είναι θέμα χρόνου να αποσυνδεθώ και από το φόρουμ. Κια δεν θα μπορώ να σας απαντήσω. Ο Θεός να σας έχει καλά!
     
    Αρέσει στον/ην niktsa112.
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Το όνομα και το κωδικό τον βάζεις σωστά πάνω αριστερά;

    upload_2021-12-30_12-55-38.png
     
  3. Ανουνάκι

    Ανουνάκι Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ναι, δοκίμασα όλους τους συνδυασμούς. Τίποτα δεν άλλαξε. Έχω απελπιστεί.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Τότε χρησιμοποιήσε την λειτουργία "Ξέχασες το κωδικό πρόσβασης" και θα λάβεις email (σε αυτό που δήλωσες κατα την εγγραφή σου) για να μπορέσεις να ανακτήσεις το λογαριασμό σου.
     
  5. Ανουνάκι

    Ανουνάκι Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Eυχαριστώ πολύ, θα το προσπαθήσω
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Προσπάθησε αν και δεν νομίζω να καταφέρεις κάτι με ψεύτικο email.... ;)

    Δεν βλέπω τις κότες να την βγάζουν καθαρή.... RIP
     
  7. Ανουνάκι

    Ανουνάκι Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Λογικά θα φτιάξω καινούργιο λογαριασμό, διότι δεν βγάζω άκρη. Ούτως ή άλλως δεν είχα κάνει μεγάλη πρόοδο για να την χάσω. Απλά λυπάμαι για τα ζωντανά μου. Εσύ σε ποιό επίπεδο είσαι σνόρκελ; Πόσο σου πήρε να το φτάσεις;
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ούτε μεγάλη ούτε μικρή πρόοδο είχες κάνει.
    Χμμ.. Για να λέμε την αλήθεια δεν έχεις παίξει καθόλου μα καθόλου όμως. Απλά έκανες ένα λογαριασμό και το πρώτο πράγμα ήταν να μπεις φορουμ και να ζητάς συμβουλές.

    Όταν κάνεις νέο λογαριασμό και αρχίζεις να παίζεις, θα ξαναμιλήσουμε.

    προν το παρόν... Καλή Πρωτοχρονιά.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.