ξέχασα τον κωδικό πρόσβασης για το παιχνίδι

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την spyridoulakg, 13/3/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. spyridoulakg

    spyridoulakg Νέος ειδικός

    Καλημέρα χρειάζομαι την βοήθειά σας. Είχα να μπω στο παιχνίδι εδώ και 2,5 χρόνια περίπου και αποφάσισα να ξαναρχίσω να παίζω. Όταν πήγα να μπω στην άλλη μου φάρμα που έχω με τον id skgskg διαπίστωσα ότι δεν θυμόμουνα και δεν έχω σημειώσει πουθενά τον κωδικό πρόσβασης. Πάτησα εκεί που λέει ξέχασα τον κωδικό πρόσβασης που μου λένε να πάω να ανοίξω την σελίδα με δημιουργία καινούργιου κωδικού πρόσβασης. Πάω να την ανοίξω και είναι κενή και αριστερά πάνω έχει ένα σταυρό. Εγώ δεν θέλω να κάνω δημιουργία καινούργιου κωδικού αλλά να μου σταλεί με email ο κωδικός μου πρόσβασης. Δεν θέλω να χάσω την φάρμα μου. Παρακαλώ περιμένω σύντομα απάντηση. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Έχεις ήδη επικοινωνία με την υποστήριξη, θα ακολουθήσεις τις οδηγίες της υποστήριξης.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.