νησι θησαυρου baharama

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την sfiggaki, 7/1/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. sfiggaki

    sfiggaki Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα ,πειτε μου οτι εχω καταλαβει λαθος παιδια γιατι α) εδωσα 30 μπανανες για να ξεκλειδωσω μερος λιμανιου β)εδωσα τα μισα κ παραπανω φυτα κ ζωα που ειχα στο baharama και γ) σχεδον ολα τα χαρτοταλιρα για να αγορασω τα υπολοιπα που ζητουσαν οι επιπλεον αποστολες για να ανοιξω χωραφια και τελικα ανακαλυψα οτι μπορω να βαλω μονο διακοσμητικα αντικειμενα???? αν ειναι αληθεια θα "τρελλαθω" .....χαχαχαχα .. μεγαλη γκαφα... την εχει "πατησει" κανεις άλλος??????
     
  2. dionmilia84

    dionmilia84 Προχωρημένος

    εν γνωση μου και γω!.. δεν το μετανιωνω εκει βαζεις ολα τα εχτρα διακοσμητηκα της φαρμας αλλα και του μπαχαμαραμα!.. οποτε αν ειχες μεχρι τωρα διακοσμητικα εκει (μπαχαμαραμα) τωρα ηρθε η ωρα να τα μετακινησης..οποτε εμεσα σου ανοιξε χωρως οστε να τον εκμεταλευτης..
     
  3. sfiggaki

    sfiggaki Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα , απλα λεω οτι δεν αξιζε μονο κ μονο για να βαλεις καποια διακοσμητικα
     
  4. Takisy

    Takisy Αρχάριος στο φόρουμ

    Για διακοσμητικά έχουμε χώρο . Ξέφωτο για στάβλους , και τζάμπο δέντρα χρειαζόμαστε . Συμφωνείτε ?
     
    Αρέσει στους ariadnim και AgriQueen.