νεα εκταση

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την alexbas, 8/12/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    πως βλεπω ποση ωρα χρειαζεται για να ειναι ετοιμο οτιδηποτε φτιαχνω στο ξυλουργειο???
     
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το γράφει....και αν δεν φανεί αμέσως,μπες σε κάποιο άλλο κτήριο και μόλις επιστρέψεις θα το δεις.
     
  3. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    κ αυτο το χω κανει κ να βγω ξαναμπω στη νεα εκταση κ ανανεωση εχω δοκιμασει κ παλι μια στις δεκα μου βγαζει το χρονο δεν γινεται δουλεια ετσι, λυπαμαι
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Νομίζω λάθος κάνεις.
    Μόλις βγεις από το κτήριο που είσαι και μπεις σε κάποιο άλλο,και ξαναπάς στο ξυλουργείο....το βλέπεις.
    Παίζω και εγώ ξέρεις....
     
  5. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    απλα περιγραφω οτι βλεπω.... επισης οταν τα δεντρα ειναι ετοιμα δεν μ αφηνει να τα μαζεψω θελει ανανεωση....δεν αμφισβητω αυτα που λες για το δικο σου λογαριασμο αλλα δεν γινεται το ιδιο στον δικο μου
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Τοτε ο δικός σου λογαριασμός έχει πρόβλημα καθώς όλων των υπολοίπων λειτουργεία μια χαρά.
    Είτε δεν ξέρεις που να κοιτάξεις , είτε έχεις πρόβλημα με τον υπολογιστή σου.
     
  7. alexbas

    alexbas Έμπειρος


    αρα ειτε δεν ξερω τι μου γινεται η ο υπολογιστης μου σκουπιδι..... ωραια απαντηση απο συντονιστη ... τι να πω????? ενα σωρο συμπαικτες εχουν αντιστοιχα προβληματα αλλα κατα τα αλλα

    όλων των υπολοίπων λειτουργεία μια χαρά.

    αλλα ακομα κ ετσι να ειναι το μπες βγες σε διαφορα κτιρια για να βγει το χρονομετρο δεν μου φαινεται φυσιολογικο οποτε απλα πρεπει να το προωθησεις εκει που πρεπει να φτιαχτει...
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μπορείς να μου δείξεις ΜΙΑ αναφορά από συμπαίκτη σου οτι έχει ίδιο πρόβλημα με την ώρα; Γιατί εγώ βλέπω μονο την δικιά σου σε όλη την υφήλιο.
    Δεν θα αναφέρω τίποτα επειδή ένας παίκτης στα 10 εκατομμύρια παίκτες λέει οτι δεν βλέπει το χρονόμετρο χωρίς ούτε ένα screenshot.

    Μήπως μπορείς λοιπόν να μου δείξεις ένα screenshot? Θα περιμένω.
     
  9. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    δες την αναρτηση της iocaste1 λιγο πιο πανω κ για να μην κουραζεσαι το αντιγραφω

    Μόλις βγεις από το κτήριο που είσαι και μπεις σε κάποιο άλλο,και ξαναπάς στο ξυλουργείο....το βλέπεις.
    Παίζω και εγώ ξέρεις....


    αρα κ η iocaste εχει θεμα
     
  10. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ακου να σου πω.....αυτό συμβαίνει όταν φτιαχνεις χουμους κτλπ.στο ξυλουργείο,αν το φτιάξεις στο πριονιστήριο την ώρα τη βλέπεις στο δευτερόλεπτο...
    Μήπως εσύ φτιάχνεις ότι χρειάζεσαι στο ξυλουργείο;
    Και τέλος πάντων....24 ώρες έχουμε την προσθήκη,δεν γίνεται να είναι όλα τέλεια....ακόμα και αν έχεις δίκιο
     
  11. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    το κοιταξα κ αυτο αλλα δεν.... σ ευχαριστω παντως για την προσπαθεια... ετσι κ αλλιως οι αρμοδιοι καποια στιγμη θα βγαλλουν ακρη με τα προβληματα που υπαρχουν
    καλη σου συνεχεια
     
  12. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.