μύλος - πάρτι εισιτήρια και κουπόνια βοηθών

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την heavymetal7, 18/4/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    *Στο μύλο να μπορούμε να φτιάχνουμε πάρτι εισιτήρια και κουπόνια βοηθών όπως γίνεται με τις Σ.Τ.

    υ.γ Προς τους συντονιστές μη γράψετε πάλι ότι είναι ανέφικτο γιατί μόνο του σπανού τα γένια δεν γίνονται. Για όλα αποφασίζει η εταιρεία οπότε προωθήστε το θέμα. Εκτώς και αν αποφασίζετε εσείς ή εάν είστε εσείς η εταιρεία και δεν το ξέρουμε, να μας το πείτε.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Και εγώ θέλω να βάζω μελάνι στο εκτυπωτή και να βγάζει ευρώ.
    Θα πάω σε ένα κατάστημα της Cosmote και θα απαιτήσω να το προωθήσουν στην Epson. Πως σου φαίνεται; Λογικότατο νομίζω.

    Επειδή λοιπόν ο μύλος είναι μύλος και όχι τζίνι, η ιδέα σου απορρίπτεται.

    Το θέμα κλείνει ώς ανέφικτο.
     
    Αρέσει στον/ην IRENE26.
  3. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    Το παράδειγμά σας είναι ατυχές, εδώ πρόκειται για προγραμματισμό παιχνιδιού και απευθύνθηκα στην κοσμοτέ αλλά στην εταιρεία και τους προγραμματιστές του παιχνιδιού. Εκτώς και αν ως προγραμματίστρια είστε τόσο σίγουρη ότι αυτό δεν γίνεται.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ναι είμαι και προγραμματίστρια και απ'ολα είμαι και έχω άποψη και γνώση τι είναι εφικτό και τι όχι ενώ εσύ όχι.

    Οπότε θα σου συνιστούσα να αρκεστείς στην γνώση μου και να μην κάνεις σπαμ.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.