μυθικό αλογάκι

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την anastasiata, 8/3/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. anastasiata

    anastasiata Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    θα ήθελα παρακαλώ να ρωτήσω που μπορώ να βρω το μυθικό αλογάκι που κέρδισα από το ροδάνι.
     
  2. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπέρα,
    θα το βρεις στα υπάρχοντά σου στην κατηγορία διακοσμητικά
    Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και την διαδικασία 'Αναζήτηση'.
     
  3. anastasiata

    anastasiata Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα. Δυστυχώς δεν το βρίσκω εκεί. Στο ιστορικό δώρων του ροδανιού λέει ότι το κέρδισα στις 28/2/17 στις 13:11.
    Το id μου είναι 19647303. Μήπως θα μπορούσατε να το ελέγξετε?
     
  4. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Αφού το κέρδισες είναι εκεί. Γράψε στη αναζήτηση 'μυθικό αλογάκι' (με τόνους) όταν είσαι στα υπάρχοντά σου στην κατηγορία διακοσμητικά.
    Αν δεν είναι στα υπάρχοντά σου τότε πιθανόν να το έχεις τοποθετήσεις και να μη το θυμάσαι. Ψάξε λίγο στη φάρμα σου σε παρακαλώ.
     
  5. anastasiata

    anastasiata Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Λυπάμαι έψαξα στην φάρμα και στα διακοσμητικά αλλά δεν το βρήκα. Έκανα και διαγραφή ιστορικού και ξαναέψαξα αλλά τίποτα.
    Τι να πω? Να είναι μπροστά στα μάτια μου και να έχω κολλήσει τόσο πολύ που να μην το βλέπω? Υπάρχει κάποια άλλη συμβουλή που θα μπορούσατε να μου δώσετε? Ούτε με την αναζήτηση μου το δείχνει. Ευχαριστώ πολύ
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Από τον έλεγχο που έγινε από το τεχνικό τμήμα, βρέθηκε πως το μυθικό αλογάκι το έχεις τοποθετημένο στο νησί του θησαυρού
     
  7. anastasiata

    anastasiata Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ακόμη και τώρα έβγαλα όλα τα διακοσμητικά από το νησί για να το βρω αλλά τελικά το βρήκα. Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση και την υποστήριξη. Συγνώμη για την ταλαιπωρία. Το θέμα μπορεί να κλείσει.
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.