μπερδεμενες σειρες μαγικης φασολιας

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την crazyfarmer71, 19/2/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    καλησπερα ! εδω και μερες χαλαει η σειρα που εχω τοποθετησει τις σειρες μαγικης φασολιας! σημερα εγινε ξανα! υπαρχει πιθανοτητα να διορθωθει το προβλημα?
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Υπήρξε ένα θέμα όταν διορθώθηκε μια σειρά σύννεφων και έκτοτε δεν υπάρχουν άλλες αναφορές απο παίκτες οτι οι σειρές ανακατεύτηκαν ξανά. Θα το προωθήσουμε για έλεγχο.
     
  3. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    ευχαριστω πολθ! μολις συνδεθηκα και εχει γινει παλι το ιδιο!
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Δεν υπάρχει καμία άλλη αναφορά απο άλλον παίκτη οτι το πρόβλημα συνεχίζεται.Μπορείς να μου δώσεις το id σου για να το προωθήσουμε στο τεχνικό τμήμα;
     
  5. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    καλησπερα και παλι!επανερχομαι για το προβλημα γιατι δεν εχει σταματησει το ID μου ειναι 44626668
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα, θα το προωθήσουμε.
     
  7. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Να τονίσω ότι το ίδιο γίνεται και σε εμένα και ενοχλώ κάθε φορά που γίνεται αυτό την τεχνική υποστήριξη. Αλλά συνεχίζει να γίνεται. Τώρα μόλις έβαλα την καινούργια φασολιά της Βασίλισσας στις "αγαπημένες σειρές" και στο σημείο που κάθισε η καινούργια φασολιά έγινε το έλα να δεις. Περίπου 7 ή 8 φασολιές άλλαξαν θέση και μερικές έφυγαν 20 με 25 θέσεις παρακάτω. Είμαι σίγουρος ότι υπάρχει θέμα στον αλγόριθμο που κατανέμει τις καινούργιες φασολιές και ξαναμοιράζει τις θέσεις στις υπόλοιπες.
     
    Αρέσει στον/ην kitsena.