μιξερ υψηλης τεχνολογιας

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την aposperitis1, 2/2/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. aposperitis1

    aposperitis1 Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα,γιαυτό που θα γράψω δεν είμαι σίγουρος αλλά έχω την εντύπωση ότι κάτι δεν μου πήγε καλά με τα μίξερ υψηλής τεχνολογίας. Άνοιξα 3 κουτια τέτοια που κέρδισα απο μίξερ υψηλής τεχνολογίας και αντί να πάρω 6 χυμούς 3+3 πήρα 1+1.Μπορείτε να το τσεκάρετε με τα μπακαπς;
    το id μου είναι 50824376
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Μπορείς να ελέγξεις το id σου; Γιατί αυτό που μας έχεις δώσει δεν αντιστοιχεί σε Έλληνα παίκτη. Επίσης τα Μίξερ υψηλής τεχνολογίας δίνουν σεντούκια και όχι χυμούς.
     
  3. aposperitis1

    aposperitis1 Ενεργός συντάκτης

    ίσως δεν έγινα κατανοητός! γράφω κουτιά εννοώντας σεντούκια που ανοίγοντας τα παίρνεις 2+2 χυμούς από κάθε σεντούκι. σε εμένα όταν ανοιξα και τα 3 σεντούκια μου έδωσε μόνο 1+1 χυμό! αυτή την εντύπωση έχω. ίσως και να κάνω λάθος!

    50825376
    συγνώμη για το λάθος στο id μου . Η ηλικία μου δεν βοηθάει πια τα μάτια μου!=:)
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Τα 3 σεντούκια τα άνοιξες στις 2019-02-02 13:47:05 και πήρες κανονικά 6 χυμούς μάνγκο και 6 χυμούς βατόμουρο. Ίσως να μπερδεύτηκες γιατι στο Layer Που βγαίνει φαίνονται μόνο ένας χυμός μάνγκο κι ένας χυμός βατόμουρο.

    Screenshot (1).png
     
  5. aposperitis1

    aposperitis1 Ενεργός συντάκτης

    ίσως να είναι και έτσι όπως μου τα λέτε αλλά η αμφιβολία μου ήρθε από το γεγονός ότι στην αποθήκη μου είχα, όχι με σιγουριά, 7 χυμούς βατόμουρο και 8 μάνγκο !μετά το άνοιγμα των σεντουκιών που πήγα να φτιάξω στο μύλο κοκτέιλ είδα ότι έχω 8 βατόμουρο και 9 μάνγκο!όπως και να έχει σας ευχαριστώ για την απάντηση σας και την προθυμία να με εξυπηρετήσετε!
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR


    Σίγουρα είναι όπως τα λέμε γιατί βλέπουμε τα Logs σου και δεν απαντάμε αυθαίρετα,οπότε δεν υπάρχει καμία περίπτωση λάθους και θα σε παρακαλούσα να μην αμφιβάλεις για τις απαντήσεις μας.


    Μάλλον έχεις μπερδευτεί γιατί όταν πήγες στο μύλο στις 2019-02-02 13:47:49 είχες 10 x Χυμός Μάνγκο και έφτιαξες 1 χ Κοκτέιλ Μάνγκο. Άρα οι αριθμοί που αναφέρεις δεν ανταποκρίνονται στα Logs σου στα οποία δεν υπάρχει περιθώριο λάθους.

    Όπως σου είπε και η κ.Thumbelina όλα πιστώθηκαν κανονικά στο λογαριασμό σου.
     
  7. aposperitis1

    aposperitis1 Ενεργός συντάκτης

    καλά, αφού το λέτε έτσι θα ειναι.
    ευχαριστω κλείστε το θέμα
     
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.