μεγαλυτερη διαρκεια στα μπονους πε των κατοικιδιων

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την powerranger91, 26/7/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    επιμενω πως τωρα που εχουμε κι ογδοο χωρο στο παιχνιδι το μπονους του δεντρου της κουκουβαγιας που ειναι δεκαλεπτο δε φτανει για να μαζευτουν ολοι οι χωροι.ας ερθει ενας απο αυτους που σχεδιαζουν το παιχνιδι,να μου πει πως να μαζεψω 8 χωρους σε δεκα μολις λεπτα με το χερι,ωστε να επωφεληθω του μπονους των κατοικιδιων που αγορασα με ευρω.εκτος κι αν ο σκοπος σας ειναι να αγορασουμε ολοι αγροτικους βοηθους και θεριστικη μηχανη.η αναγκη πλεον ειναι αδηριτη.αυξηστε επειγοντως τη διαρκεια των μπονους των κατοικιδιων!με τα τωρινα δεδομενα,αναγκαζομαι να μαζευω 5-6 χωρους με το μπονους και τους αλλους δυο χωρις αυτο.εχει ηδη ληξει.και μη μου πειτε να ξαναμαζεψω τους αλλους δυο χωρους μετα απο μιση ωρα,που θα ξαναειναι ετοιμο το μπονους της κουκουβαγιας,γιατι το θεμα μου ειναι να μπορω να μαζευω με ολα τα μπονους που εχω ενεργοποιημενα.σε μιση ωρα θα εχουν ληξει και τα υπολοιπα μπονους που θα ειναι παλι ετοιμα σε 10-12 ωρες.
     
    Αρέσει σε [stsimpouklis], rainbow, poi94 και 13 σε άλλους.
  2. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Δημήτρη συμφωνώ μαζί σου και επαυξάνω. Πολύ καλή ιδέα;) Εύχομαι να γίνει σύντομα πραγματικότητα
     
    Τελευταία επεξεργασία: 29/7/17
  3. poi94

    poi94 Ανερχόμενος συντάκτης

    Ακόμα και με βοηθούς μέχρι να μαζεψεις να αλλαξεις κάτι σε ένα χώρο κλπ πολλές φορές το χάνεις. Επίσης καλό θα ήταν όταν μαζεύεις μια κουκουβάγια να σε ρωτάει αν θες να τις μαζέψεις όλες και να μην τρέχεις σε 5 σημεια να μαζεύεις μια μία. Ορισμένες φορές λόγω διαδικτύου χάνεις κα 2- 3 λεπτά να τις μαζέψεις όλες
     
    Αρέσει στους GaTe987, rainbow και powerranger91.