μαρκα σεντουκιου

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την kath56, 7/7/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    μαρκα σεντουκιου αγορασα 2 απο το event απο τις ανταμοιβες,αλλα χρειαζεται αλλο ενα. Αυτο που θα το βρω?

    λαθος, μαρκα επιτραπεςζιου παιχνιδιου εννοουσα
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 7/7/24
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Έψαξες και δεν τις βρήκες;
    Στο ταμπλό του Κάμπινγκ και στο ταμπλό Ζούγκλα είναι στη δεύτερη καρτέλα και στα δυο.
    Φαίνονται καθαρά ,αν είχες μπει θα τα είχες δει,δεν είναι κρυμμένα.
     
  3. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    δεν καταλαβαινω...Μαλλον δεν το εξηγησα σωστα.Εχωαγορασει απο τις αντανοιβες των ερωτησεων γνωσεων,τις δυομαρκες επιτραπεζιου παιχνιδιου,και τις εχω βαλει στις θεσεις του φαρμαροκυπελλου,για να ξεκλειδωσω τα αντιστοιχα.Τωρα ομως χρειαζεται αλλη μια μαρκα ,για να ξεξκλειδωσει κι αλλο ενα. Αυτην την τριτη μαρκα,απο που θα την προμηθευτω?
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Εγώ λοιπόν που καταλαβαίνω,σου λέω ξανά.
    Στο ταμπλό του Κάμπινγκ και στο ταμπλό Ζούγκλα είναι, στη δεύτερη καρτέλα και στα δυο.
    Δηλαδή εδώ,σε αυτούς....πατάς πάνω,παίζεις στην πρώτη καρτέλα και μόλις τελειώσεις, σε πάει μόνο του στην 2η.
    upload_2024-7-8_6-46-22.png
    Κατάλαβες;
    Μήπως δεν έχεις καταλάβει ότι τα ταμπλό είναι 5 και όχι μόνο αυτό που ήταν ανοιχτό στην αρχή του δρώμενου; Πίσω από κάθε φιγούρα είναι διαφορετικό ταμπλό με διαφορετικά δώρα.Και κάθε ένα έχει διαφορετικό όνομα.
    Πατάς πάνω στη φιγούρα και αλλάζεις ταμπλό.
    Θες να μου πεις τι επίπεδο είσαι; Γιατί αυτό το ιβέντ το παίζουμε χρόνια.
     
  5. kath56

    kath56 Ενεργός συντάκτης

    εχετε δικιο, επαιζα μονο ενα ταμπλω...τωρα καταλαβα τι μου λετε...ειμαι επιπεδο246....αλλα το μυαλο κολλαει!!!!!!!!ευχαριστω
     
    Αρέσει στον/ην misirli.
  6. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.