κουπόνια βοηθών

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την kolokythopitas, 26/5/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    ενώ μάζευα τα σεντούκια μου.και δεν ήμουν στα κουπόνια βοηθών, ξαφνικά χρεώθηκα ένα κουπόνι 36 ωρών χωρίς να το θέλω,γιατί έγινε αυτό δεν ξέρω!!!να είστε πάντα καλά.
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Μπορείς να μας δώσεις σε παρακαλώ το ID σου;
     
  3. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    ID :19726562 ,συγνώμη που άργησα λίγο. άπλα έπαιρνα τα δώρα και μου χρεώθηκε ξαφνικά,να είστε πάντα καλά και να έχετε υγειά!!!
     
  4. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπέρα,
    χτες στις 2019-05-26 12:38:09 ενεργοποίησες το κουπόνι των 36 ωρών.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  5. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    ναι .όμως,παρά την θέληση μου,ξαναλέω όταν μάζευα τα κιβώτια. πάει πίσω μπρος το σύστημα και έτσι ενώ πατάς να μαζέψεις κιβώτια μαζεύεις κουπόνια και ότι άλλο βάζει ο νους σου,ε!!! δεν θέλω να γίνεται αυτό στον λογαριασμό μου!!! και δεν έγινε μια φορά άπλα το άφησα να περάσει έτσι, τώρα όμως κάτι πρέπει να γίνει και δεν είναι για το κουπόνι,ελπίζω να το καταλάβατε...δεν μπορώ να το διατυπώσω καλύτερα,να είστε πάντα καλά.
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Θα πρέπει να είσαι πιο προσεκτικός και να μην ανοίγεις βιαστικά τα σεντούκια γιατί στη καρτέλα με τα καταναλωτικά αγαθά, εκτός απο σεντούκια και καφάσια, υπάρχουν και κουπόνια βοηθών και μπόνους συγκομιδής και αν πατήσεις βιαστικά το κουμπί που γράφει Χρήση ενεργοποιούνται αυτόματα.
    Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο εμείς.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  7. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα και πάλι,είμαι πολύ προσεκτικός,πόσες φόρες πρέπει να το πω,η εικόνα πάει πίσω μπρος δεν σταματάει και σε πηγαίνει μια στην αρχή και μια στα σεντούκια,έτσι ενώ πατάς να πάρεις τα μπόνους των σεντουκιών πατάς και τα κουπόνια και είπα<< μπας>> και το διορθώσουμε λιγακι,εάν δεν γίνετε λόγο λογισμικού του παιχνιδιού δεν πειράζει... μπορείτε να κλείσετε το θέμα,να είστε πάντα καλά και να έχετε υγειά!!!ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
     
  8. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Παρακαλούμε
    το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.