κουμπι μεγέθυνσης

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την fisherman65, 20/7/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Καλημέρα. Θέλω να μεγαλώσω την οθόνη αλλά δεν υπάρχει το κουμπί. Είμαι στον browser. ID: 5022748
    Επίσης, όταν μετακινώ τον βοηθό μετακινείται και το από κάτω χωραφι ή ό,τι άλλο είναι από κάτω του.
    Εμφανίζονται άσπρα σχήματα σε όλες τις εκτάσεις.
    Το πρόβλημα με τα χωράφια που ενώ είναι έτοιμα φαίνεται σαν να τα έχω μόλις φυτέψει εξακολουθεί να υπάρχει εδώ και 3 βδομάδες.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα

    Δεν υπάρχει κανάνα πρόβλημα.
    Η ειδική ρύθμιση ζουμ εμφανίζεται μόνο στο Client. Στο browser μπορείς να χρησιμοποιήσεις το ctrl + ή ctrl - αντίστοιχα.

    Είναι απολύτως λογικό εφόσον έχεις ενεργοποιημένη την εναλλακτική τοποθέτηση. Μπορείς να την απενεργοποιήσεις από τις ρυθμίσεις σου.

    Άσπρα σχήματα? Μήπως εννοεις τις λευκές σκιές που παραμένουν από το εναλλαγή χάρτη σε έκταση;

    Το πρόβλημα υπάρχει εδώ και 6 εβδομάδες (11/06) και διορθώνεται αν ενεργοποιήσεις τα γραφικά. Θα διορθωθεί σύντομα.
     
  3. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    πως θα ενεργοποιήσω τα γραφικά; Ναι τις λευκές σκιές εννοώ. Τα υπόλοιπα τα έκανα κι είναι εντάξει.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το πρόβλημα με τις σκιές δεν διορθώνεται με καμία ρύθμιση. θα διορθωθεί από τους τεχνικούς κάποια στιγμή.

    Τα γραφικά μπορείς να τα αλλάξεις από τις στάνταρ ρυθμίσεις : upload_2021-7-20_14-55-10.png
     
  5. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Εντάξει, τα έφτιαξα, μπορεί να κλείσει το θέμα.
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.