κολλημα παιχνιδιου

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την GEPPO1, 5/3/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα και συγνώμη αν έγραψα κάτω απο άλλο παίκτη , θεώρησα οτι επειδή υπάρχει η ειδοποίηση <<διάβασε πριν ποστάρεις>> οτι δεν υπήρχε λόγος να ξαναανοίξω το ίδιο θέμα... δεν το είχα ξαναδοκιμάσει αλλά τώρα το έμαθα... λοιπόν όσο αφορά το παιχνίδι , παίζω απο chrome, πέρα απο τις γνωστές καθυστερήσεις που υπάρχουν απο τότε που καταργήθηκε το flash, απο εχθές το πρωί κολλάει συνέχεια το παιχνίδι και διαρκώς κάνω ανανέωση, όταν λεω ανανέωση δεν εννοώ να μπω απο την βασική στο λιβάδι γιατί ούτε αυτό μ αφήνει να το κάνω, αλλά να κλείσω το παιχνίδι και να ξαναμπώ... συγκεκριμένα κολλάει συνέχεια στον μύλο, στην καρτέλα του μαγαζιού με τα αστερονομίσματα στο δρώμενο και πολλές φορές οταν αλλάζω απο βασική σε λιβάδι ή ξέφωτο... είναι αρκετά εκνευριστικό και χρονοβόρο... επίσης να πω οτι δεν χρησιμοποιω client παροτι τον εχω κατεβάσει διοτι δεν με εξυπηρετεί για δικους μου λόγους , που έχουν να κάνουν με την δουλειά μου...
    ID: 19100050.... ευχαριστω...
     
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Το πρόβλημα είναι γνωστό και θα διορθωθεί σε λίγη ώρα.
     
  3. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το πρόβλημα έχει διορθωθεί.
    Σε παρακαλώ προσπάθησε ξανά.
     
  4. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    νομίζω οτι είμαστε ενταξει... ευχαριστώ πολύ
     
  5. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε,καλή συνέχεια.

    Το πρόβλημα λύθηκε και το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.