κολλαει το παιχνιδι

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την tzanakobios, 10/3/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. tzanakobios

    tzanakobios Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα..αντιμετωπιζω σοβαρο προβλημα με το παιχνιδι..κολλαει παααρα πολυ..καθαρισα το ιστορικο..εσβησα cookies cathes αλλα το προβλημα παραμενει..παιζω μεσω client και δουλευω windows 10..και απο chrome κολλαει..
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Δοκίμασε να κάνεις απεγκατάσταση τον client και μετά ξανά εγκατάσταση
     
  3. tzanakobios

    tzanakobios Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα και ευχαριστω πολυ..το δοκιμασα αλλα παλι το ιδιο..κολλσει παρα πολυ..μπηκα και απο αλλο υπολογιστη και δικτυο αλλα παλι το ιδιο!!
     
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Βγες εντελώς απ το παιχνίδι και ξαναμπές σε παρακαλώ. Κάνε άλλη μία προσπάθεια.
     
  5. tzanakobios

    tzanakobios Αρχάριος στο φόρουμ

    το δοκιμασα και αυτο και τωρα δεν ανοιγει καν..δεν ξερω τι αλλο να κανω..3 μερες τωρα αυτο μου κανει..μηπως χρειαζεται να κανω τιποτα αναβαθμιση?
     
  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι άλλο που μπορούμε να σε συμβουλέψουμε να κάνεις για να λυθεί το πρόβλημα σου.
    Το παιχνίδι παίζει αρκετά καλά τώρα που σου γράφω.

    Ελπίζω να είναι θέμα δικτύου και να αποκατασταθεί σύντομα.
     
    Αρέσει στον/ην tzanakobios.
  7. tzanakobios

    tzanakobios Αρχάριος στο φόρουμ

    κριμα..δοκιμασα και απο αλλο δικτυο γιατι αυτο νομιζα και εγω..αλλα παλι το ιδιο..τωρα δεν μου ανοιγει καν!!μενει στο 100% φορτωση και δεν μπαινει..οπως και να χει ευχαριστω πολυ!!
     
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.