καλτσες ημερολογιου ξανα

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την xarist1, 12/12/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. xarist1

    xarist1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Την Παρασκευή 09/12 σας ανέφερα το πρόβλημα με τις κάλτσες Νο 3 και 5 τις οποίες είχα ανοίξει τις σωστές ημέρες και ξαφνικά την Πέμπτη το βράδι εμφανίζονταν αν άνοιγες.
    Μου είπατε να επικοινωνήσω με την υποστήριξη το οποίο και εκανα , αλλά απάντηση δεν εχω πάρει ακόμη ούτε από την υποστήριξη ούτε από εσάς.
    Αν η απάντηση σας είναι ότι δεν τις άνοιξα ,λυπάμαι αλλα θα σας πω πως τις άνοιξα σίγουρα, δεν τσέκαρα ποτέ αν τα κερδισμένα μου πιστώθηκαν γιατί το θεωρούσα αυτονόητο ότι έχουν πιστωθεί . Οι κάλτσες εμφανίζονταν ανοιγμένες εως την Πέμπτη.
    Νομίζω πως πρέπει να μας δώσετε μια απάντηση
    Ευχαριστω
     
    Αρέσει στους Boy_salonica88, SavoirAimer... και maria_palou.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    1. Η υποστήριξη σου έχει απαντήσει. Να κοιτάξεις στο email σου και θα δεις την απάντηση. Αν θες δώσει μου το Ticket no να σου πω πότε έλαβες απάντηση

    2. Αν μια κάλτσα δεν ανοίξει, την επόμενη μέρα (01:00 π.μ) εμφανίζεται το έπαθλο θολό καθώς επίσης και ένας μπλε σταυρός. Αυτό σημαίνει οτι δεν ανοίχθηκε η κάλτσα

    3. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με το ημερολόγιο. Ολες οι αναφορές παικτών είναι απο περιπτώσεις που οι ίδιοι δεν έκανα Log in εκείνη την ημέρα ή ξέχασαν τα ανοίξουν το ημερολόγιο.


    Οπως πάντα, απαντάμε σε όλες τις ερωτήσεις. Μπορείς να μου δώσεις ένα παράδειγμα οπου κάποιος παίκτης δεν έλαβε απάντηση;
     
  3. xarist1

    xarist1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Τα mail μου τα κοιτάζω κάθε ήμερα απαντηση δεν εχω παρει .
    Που βρησκω το Ticket no ? για να σας το δωσω?
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Απάντηση έχεις πάρει 100%. Απλά είτε δήλωσες ψευτικο εμαιλ και η απάντηση έχει πάει αλλού, είτε η απάντηση έχει πάει στο φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας.

    Οταν έστειλες το μήνυμά προς την υποστήριξη έλαβες ενα αυτόματο μήνυμα στα emails σου. Εκεί αναγράφεται το Ticket no.
     
  5. xarist1

    xarist1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Στην υποστήριξη είναι το σωστο mail γραμμένο εκει μονιμα ,όταν εστειλα το αιτημα μου ειπε ότι εσταλει επιτυχως .Αυτοματο μηνυμα στα mail μου με το ticket no δεν ήρθε ποτέ. Ξαναστέλνω ένα μήνυμα τώρα στη υποστήριξη
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αρα έχεις πρόβλημα με το email σου και θα πρέπει να το κοιτάξεις.
     
  7. xarist1

    xarist1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Kαι το τωρινο μου μήνυμα εσταλει επιτυχώς 3 φορες την τρίτη φορα ηρθε και το ticket no .Ok θα περιμενω απαντηση από την υποστήριξη .Αλλα πιστεύω πως υπάρχει πρόβλημα που πρεπει να το κοιταξει η εταιρια όταν σας το λεμε τοσα ατομα , Επαναλαμβάνω ότι η καλτσα ανοιξε εκεινη την ημερα αλλα τα δωρα δεν κοιταξα αν ειχαν πιστωθεί.
    Ευχαριστω και παλι για τις γρηγορες απαντησεις σας
     
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το θέμα έχει προωθηθεί στην υποστήριξη και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.