καινουρια εκταση χωραφιων

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την skias10, 12/2/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    καλημερα συναγροτες.το προβλημα που αντιπετωπιζω εδω και καιρο και σιγουρα πολλοι ακομη απο εσας,ειναι οτι δεν επαρκουν πλεον οι εκτασεις για να βαλουμε χωραφια.σιγα σιγα εχουν αφανιστει ,ωστε να δωσουν την θεση τους στους σταβλους και τα εργαστηρια,που εχουν γινει πολλα.δυσκολευομαι να σπειρω ενα καλο αριθμο χωραφιων .δεν ξερω κατα ποσο θα μπορεσει να ικανοποιηθει αυτο το αιτημα-προταση που κανω ,να ανοιξουν νεες εκτασεις αλλα ελπιζω να γινει ,για να μπορεσουμε να ξεμπλοκαρουμε και να παρουμε μια ανασα.καλη συνεχεια σε ολους σας.
     
    Αρέσει σε ΣΑΒΒΑΣ_ΚΙΤΡΟΣ, Coinhunter01, maria_palou και 3 σε άλλους.
  2. effiepanoulis1

    effiepanoulis1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Συμφωνω απολυτα.Αν και ειμαι σε χαμηλο επιπεδο σε σχεση με σας,αναγκαζομαι να μαζευω σταυβλους για να βαζω χωραφια ωστε να μπορω να εχω τροφες.Αναρωτιομουν κι εγω τι θα κανω οταν θα ανεβαινα επιπεδο και θα μπορουσα να εχω και πολλα εργαστηρια.Μια νεα εκταση,ειναι καλη ιδεα.
     
    Αρέσει στους kat77, skias10 και maria_palou.
  3. beroniki555

    beroniki555 Τακτικός στο φόρουμ

    Ναι αλλά σκεφτείτε ότι θα είναι πολύ δυσκολο να μαζεύουμε τόσες πολλές εκτασεις... αυτό θα ήταν καλό αν γινόταν να είχαμε διαρκώς αγροτικούς βοηθούς...
     
    Αρέσει σε ΣΑΒΒΑΣ_ΚΙΤΡΟΣ, kat77, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  4. KostasKontogia

    KostasKontogia Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Συμφωνώ και εγώ μαζί σας παιδιά. Θα μπορούσε να γίνει κάτι σαν την μαγική φασολιά, όπου θα είχαμε κάθε δέντρο συγκεντρωτικά
    (αριθμός)(είδος δέντρου) και με ένα κλικ να θερίζουμε τους καρπούς των αντίστοιχων δέντρων. Κάτι αντίστοιχο και για τους στάβλους κτλ. Έτσι θα εξοικονομούσαμε πολύ χώρο και χρόνο. (μάζεψε 150 δέντρα χωρίς βοηθούς=το χέρι στον πάγο) χαχαχα
     
    Αρέσει σε patatina, effiepanoulis1, kat77 και 2 σε άλλους.
  5. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    παρηγορηθηκα δεν παγωνει μονο το δικο μου χερι
     
    Αρέσει στους -lousi-leon2001 και kat77.
  6. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Έχει περάσει τόσος καιρός αλλά μάλον στον βρόντο μιλάμε μία έκταση παραπάνω θα μας βοηθούσε ας καταργήσουν την σπηλιά του πειρατή που έχει απαξιωθεί και ας βάλουν μια νέα έκταση
    +1 από εμένα