καθημερινα δωρα

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την minadakigiorgia, 17/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Γεια σας ηθελα να ρωτησω γιατι δεν μου ερχονται τα καθημερινα δωρα που μου στελνουν οι φιλοι μου?
     
  2. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπέρα,
    δώσε το ID για να γίνει έλεγχος.
     
  3. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    32616934
     
  4. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Ελέγξαμε τα Logs σου και φαίνεται ότι σου έχει σταλεί μόνο ένα δώρο σήμερα
    Γνωρίζεις με σιγουριά ότι κάποιος άλλος σου έστειλε δώρο και δεν το πήρες;
    Μπορείς να μας δώσεις το Nickname του;
     
  5. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Ναι εννοειτε ο basilismanoysakis και η xrisa00 εχει καιρο να μου ερθει γενικα δωρο
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Σου έστειλε δώρο σήμερα στις 2017-02-17 16:37:11 το οποίο και έλαβες. Δεν σου έχει στείλει αλλο δώρο τις τελευταίες εβδομάδες

    Σου έστειλε δώρο σήμερα στις 2017-02-17 16:42:371 το οποίο και έλαβες. Δεν σου έχει στείλει αλλο δώρο τις τελευταίες εβδομάδες

    Αλλα προφανώς το γνωρίζεις ήδη αυτό εφόσον πρόκειται για δικούς σου λογαριασμούς.

    Αυτο σημαίνει οτι λαμβάνεις δώρα αλλά απλά δεν σου στέλνουν οι συμπαίκτες σου.
     
  7. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Δεν ειναι οι λογαριασμοι δικοι μου μου το ειπαν και δεν λαμβανω δωρα δεν μου ερχεται καν ειδοποιηση οταν μου τα στελνουν μου το λενε
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Οι λογαριασμοί που αναφέρεις είναι ανενεργοί και σου έστειλαν μόνο σήμερα δώρο το οποίο και έλαβες.

    Αν κάποιος άλλος σου είπε οτι σου έστειλε δώρο και δεν το έλαβες, θα πρέπει να μου δώσεις το Nickname του για να ελέγξω αν όντως σου έστειλε και δεν το έλαβες.
     
  9. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Οταν μπαινω δεν μου ερχεται ποτε δωρο θα το δω και θα σας γραψω και για αλλα Nickname
     
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν σου έρχεται κανένα δώρο, επειδή δεν σου στέλνεις κάποιος. Δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα με τα δώρα.
    Υπάρχει ειδικο θέμα στο Forum στο οποίο μπορείς να ζητήσεις να σου στείλουν δώρα.
     
  11. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Δεν ειναι ετσι μου στελνουν δωρα και δεν μου ερχονται οταν κανω login
     
  12. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Για να έρχεται ειδοποίηση για τα δώρα που σου στέλνουν, πρέπει να έχεις ενεργοποιήσει την εντολή από τις ρυθμίσεις παιχνιδιού
    [​IMG]
    Θα πατήσεις ρυθμίσεις προχωρημένων και θα τσεκάρεις το ναι στην εμφάνιση δώρων ως αναδυόμενο παράθυρο
    [​IMG]
    Επίσης μπορείς να δεις τι δώρα και ποιοι φίλοι, σου στέλνουν πατώντας το κουτάκι δώρου στη δεξιά μπάρα που είναι οι γείτονές σου
    [​IMG]
    Μόλις πατήσεις πάνω στο δώρο σου ανοίγει καρτέλα με τα δώρα που έχεις πάρει
     
  13. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Ετσι ακριβως ειναι γιατι εχθες το εγραψα μου ειπε Snorkel πως δεν μου στελνουν δωρα Δεν σου έρχεται κανένα δώρο, επειδή δεν σου στέλνεις κάποιος. Δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα με τα δώρα.
    Υπάρχει ειδικο θέμα στο Forum στο οποίο μπορείς να ζητήσεις να σου στείλουν δώρα.E
    νω μου στελνουν πιστωνονται και δεν τα βλεπω αρα ειναι θεμα ρυθμισης σας ευχαριστω πολυ!Μου εχουν στειλει παρα πολλοι φιλοι μου ενω μου ειπε εχθες ο,τι ειναι δικοι μου λογαριασμοι και τα στελνω εγω εχω τα δωρα που μου εχουν στειλει και τα ονοματα τους ενω μου ειπε Snorkel πως δεν μου στελνουν δωρα γιατι???
     
    Τελευταία επεξεργασία: 18/2/17
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Την ώρα που ρώτησες και ελέγχθηκε ο λογαριασμός σου, ίσχυε οτι ακριβώς σου είπα.
    Εχεις στείλει απο τους άλλους σου ανενεργούς λογαριασμούς 2 δώρα. ΔΕΝ είχες παραλάβει άλλα δώρα.
    Αν παρέλαβες αλλα δώρα μετά τον έλεγχο δεν μπορώ να το γνωρίζω εφόσον τα Logs αναφέρουν τι έγινε νωρίτερα και δεν γράφουν ποιος θα σου στείλει δώρο στο μέλλον

    Επίσης το αρχικό ερώτημα σου είναι οτι δεν σου πιστώνονται τα δώρα και όχι οτι δεν λαμβάνεις ειδοποιήσεις για τα δώρα που λαμβάνεις.
    Σε παρακαλώ να περιγράφεις πιο σωστά το πρόβλημα σου ωστε να μπορούμε να σε βοηθησουμε.

    Υπάρχει άλλη ερώτηση;
     
  15. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Δεν εχω ανενεργους λογαριασμους αν μπηκε καποιος μετα απο καιρο δεν σημαινει πως ειναι δικος μου λογαριασμος Hazel ηταν κατατοπιστικος και ναι ειχα λαβει δωρα και απο αλλους φιλους γιατι πατησα στα δωρα το θεμα κλεινει
     
  16. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ο έλεγχος του λογαριασμού σου έδειξε ακριβώς ότι σου είπε η κυρία Snorkel. Και σε αυτό δεν υπάρχει καμία περίπτωση αμφισβήτησης.

    Θα έπρεπε να κάνεις διαφορετική την ερώτηση σου εξ αρχής αν ήθελες την συγκεκριμένη απάντηση που έλαβες απ την κυρία Hazel.

    Όταν όμως ρωτάς γιατί δεν σου έρχονται τα καθημερινά σου δώρα και όχι γιατί δεν σου εμφανίζονται οι ειδοποιήσεις με τα δώρα, τότε λαμβάνεις άλλου είδους απάντηση.

    Θα σε παρακαλέσουμε να είσαι περισσότερο κατατοπιστική και αναλυτική σε επόμενη ερώτησή σου.
    Το θέμα εξαντλήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.