ιβεντ θερισμου-3000καλυτεροι παικτες

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την dinaspyro, 8/1/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα, εχω 1 προβλημα...οταν αρχισα να παραδιδω προιοντα στον πινακα καταταξης μου έβγαζε κατω κατω την θεση καταταξης, το ονομα της φάρμας ποσους ποντους ειχα και προσθετε σε παρενθεση τους ποντους απο τα προιοντα που εδινα.Τωρα εχει χαθει η παρενθεση και δεν μπορω να ξερω τι παραδίδω...Δινω προιόντα ετσι στη τυχη και περιμενω την ανανεωση του πινακα για να δω τους ποντους μου.Ευχαριστω.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Αυτό συνέβη επειδή παρέδωσες την ώρα της ανανέωσης.
    Αν βγεις και ξαναμπεις στο παιχνίδι και περιμένεις την επόμενη ανανέωση στην λίστα, το πρόβλημα θα διορθωθεί.
     
    Αρέσει στον/ην niktsa112.
  3. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Το δοκιμασα αυτο που μου ειπατε..μπηκα και στον πινακα εδειχνε σε 8 λεπτα ανανεωση,αλλά το προβλημα εξακολουθει και υπαρχει..
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Θα πρέπει να περιμένεις μια ανανέωση λίστας και μετά να παραδώσεις.
     
  5. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ναι αυτο έκανα ..βγηκα τελειως απο το παιχνιδι και περιμενα να γινει ανανεωση.Οταν ξαναμπηκα έδειχνε οτι ειχε γινει ανανεωση και η επομενη θα ηταν σε 8 λεπτα...αλλά παλι δεν μπορω να δω τι παραδιδω...
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    H τελευταία σου παράδοση ήταν 8:13, Η λίστα ανανεώθηκε στις 8:20
    Οπότε είναι λογικό να μην βλέπεις τώρα αφού έχουν παραδοθεί και έχουν υπολογιστεί.
    Προσπάθησε τώρα να παραδώσεις ξανά και δες αν εμφανίζεται με πράσινη ένδειξη.
     
  7. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τωρα ολα ειναι ενταξει...δεν ξερω τι εκανα και δεν εμφανιζόταν..ευχαριστω πολυ!!!Καλη συνεχεια!!!
     
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε, καλή συνέχεια
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.