ημερολογιο

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την vickymou, 2/9/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    το ημερολογιο ειναι αστα να πανε λειπουν οι κυριακες κ.λ.π.
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Εγώ μια χαρά βλέπω και τις Κυριακές και τα Σάββατα και τις Δευτέρες και το ημερολόγιο είναι σε τάξη και όχι άστα να πάνε.

    Screenshot_3.png

    Μήπως έχεις κάνει ζουμ στην οθόνη;
     
  3. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    σε μενα απο την αρχη λειπουν οι κυριακες id54381531
     
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Μπορείς να μας δείξεις ένα screenshot;
     
  5. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    οχι ,αλλα να το περιγραψω..δεν υπαρχουν οι κυριακες, οι στηλες ειναι μονο6 απο δευτερα μεχρι σαββατο δεν εχει εβδομη στηλη καν
     
  6. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Μήπως όπως σου είπαμε και παραπάνω έχεις κάνει μεγαλύτερο από 100% ζουμ στη σελίδα του φορουμ; Μήπως στο κάτω μέρος του ημερολογίου έχει κάποια οριζόντια μπαρα που πηγαίνει δεξιά και αριστερά ώστε να δεις όλες τις ημερες;
     
  7. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    ζουμ δεν εκανα ,αλλα πηγα την σελιδα πιο αριστερα και βγαζει την στηλη της κυριακης σε διαφανες και απο πισω φενεται η φαρμα με κοτουλες
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Τώρα που το λες, κι εγώ βλέπω τις Κυριακές διαφανές και με κοτούλες (σκέτες, χωρίς πατάτες)

    upload_2019-9-2_19-53-29.png

    Αλλά έχω κάνει 125% ζουμ στην σελίδα. Όταν επαναφέρεις τη σελίδα στο 100% της οθόνης, το ημερολόγιο δεν θα είναι άστα να πάνε και οι κοτούλες θα είναι στη θέση τους.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.