ημερήσιο log in μπονους

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την 1DIMITRIS, 3/1/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. 1DIMITRIS

    1DIMITRIS Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλήμερα και καλή χρονιά σε όλους

    Από οτι φαίνεται το προβατάκι το παράκανε την πρωτοχρονιά και πλέον έχει χάσει τις μέρες. Όταν συνδέθηκα στις 1/1 ήταν να μου δώσει δώρο 4 ημέρας αλλά μου έδωσε 2 ημέρας + ότι άλλαξαν και τα δώρα. Δηλαδή έχασε και δυο μέρες και άλλαξε όλη η σειρά των 7 δώρων.
    Χθες μου συνέχισε κανονικά και μου έβαλε δώρο τρίτης μέρας αλλά σήμερα μου έβαλε ξανά τρίτης μέρας ( αντί τέταρτης μέρας ) το οποίο είναι το ίδιο με το χθεσινό

    Παρακαλείται κάποιος να συμμαζέψει το πρόβατο :p

    cookes ,flash καθαρα
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα και καλή χρονιά. Κάθε μήνα τα δώρα αλλάζουν, αν δεν είχες πάρει όλα τα δώρα του Δεκεμβρίου, τα έχασες γιατί την 1η Ιανουαρίου αρχίζει νέα σειρά δώρων και ξεκινάει ο Σγουρομάλλης απο την αρχή., Αν ξεχάσεις να πάρεις κάποιο δώρο μέσα στο μήνα, την επόμενη μέρα που θα κάνεις Log in θα συνεχίσεις απο κει που είχες μείνει.
    Αν έχεις πάρει όλα τα δώρα μέχρι στιγμής του Ιανουαρίου θα πρέπει να βλέπεις αυτό:

    [​IMG]
     
  3. 1DIMITRIS

    1DIMITRIS Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλήμερα thumbelina.

    Τότε προφανώς κόλλησαν τα γραφικά γιατί και χθες μου εμφάνισε σαν δώρο τα π.ε. Δεν ξέρω αν τα πίστωσε γιατί που να καταλάβω μέσα στα τόσα που έχει η μπάρα. Θα το παρατηρώ και αν ξαναχρειαστει θα το αναφέρω και παλι.

    Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση. Καλή συνέχεια .Μπορείς να το κλείσεις
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε, καλή χρονιά και σε σένα
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.