ερωτηση για το forum

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την alexbas, 20/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    καλημερα, χθες βραδυ αναρτησα καποια σχολια στη συζητηση για το δρωμενο η οποια διεγραφη ως εκτος θεματος...σε ποια ενωτητα θα επρεπε να εχω κανει την αναρτηση?
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    1.Οι συζητήσεις είναι για να πείτε την άποψή σας για το τρέχον δρώμενο και να την προωθήσουμε στους αρμοδίους.
    Δεν είναι χώρος για αντιπαραθέσεις

    2. Είναι τεχνικό αδύνατο τα μαγικά δέντρα να δίνουν οτι επιλέξει ο παίκτης

    3. Οι ποσότητες των αντικειμένων δρώμενων υπολογίζονται με βάση τις εκάστοτε παραμέτρους. Αυτό το δρώμενο έχει υπολογιστεί χωρίς την χρήση μαγικών δέντρων. Θα προωθήσουμε στο επόμενο δρώμενο , τα μαγικά δέντρα να δίνουν αναδυόμενα αν και αυτό συνεπάγεται αύξηση των αναδυόμενων. Αν αυτό επιθυμείτε καλώς, Θα το προωθήσω.
     
  3. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    οκ αλλα απαντηση δεν πηρα... οποτε επαναλαμβανω που θα επρεπε να εχω αναρτησει ωστε να μη διαγραφει το σχολιο μου... ευχαριστω
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Σου απάντησα ήδη.

    Για να γίνει πιο κατανοητό... Πουθενά δεν θα έπρεπε να το αναρτήσεις.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.