επισημες ανακοινωσεις

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την jimoula, 23/6/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    εδω και λιγες μερες δεν μπορω να δω τις επισημες ανακοινωσεις. παραδειγμα σημερα ανακοινωσατε το καινουριο δρωμενο βλεπω μονο τις συχνες ερωτησεις οχι τις επισημες. παω στις επισημες το βλεπω αλλα οχι μαυρισμενο και οταν παταω μου λεει οτι πρεπει να κανω εγγραφη για να συμμετεχω. ενω ειμαι ηδη γραμμενη στο φορουμ
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα.

    Το πρόβλημα που μας περιγράφεις το αντιμετωπίζεις από τον λογαριασμό που μας γράφεις τώρα;
     
  3. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    ναι δεν εχω αλλον
     
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Εάν έμπαινες σαν επισκέπτης πράγμα που δικαιολογεί την εντολή να κάνεις εγγραφή στο φόρουμ, δε θα μπορούσες να γράψεις τώρα.
    Αρα δεν μπαίνεις σαν επισκέπτης.

    Για να βλέπεις ότι νέο υπάρχει μπορείς να πατάς τις " Νέες δημοσιεύσεις " πάνω στη μπάρα του φόρουμ.
    Ετσι δε θα χάνεις ότι νεότερο υπάρχει.
     
  5. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    ναι αυτο κανω πλεον απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι το κανει.τελος παντων μπορει να διορθωθει μονο του. σε ευχαριστω πολυ
     
  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ.

    Καλή συνέχεια.
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.