εορταστικες μαρκες

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την soyla74, 5/5/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλημερα σε ολους !!!!ειχα μπερδευτει πως θα το αναρτησω και αποφασισα να το αναρτησω ως προταση!!!!απ'την γιορτη μου περισσεψαν μαρκες και πραγματικα δεν ηθελα να τις χρησιμοποιησω καπου γιατι δεν μου χρησιμευε κατι απ'τα μπονους που ειχα να επιλεξω οποτε τις ξοδεψα ασκοπα αφου σημερα η γιορτη τελειωνει και γνωριζω οτι θα μετατραπουν σε ποντους και χορτοταληρα......αυτο που εχω να προτεινω ειναι να μην γινεται μετατροπη στο τελος αλλα να μπορουμε να τις κρατησουμε για την επομενη γιορτη-αφου εχει συνεχεια-και να τις χρησιμοποιησουμε σε αλλο μπονους που μπορει στην επομενη γιορτη που θα ερθει να μας εξυπηρετει καλυτερα........ετσι και αλλιως δεν δινουμε προιοντα για ολες;;;;;δεν παιζουμε ιβεντ για να τις αποκτησουμε;;;;;;;γιατι να πηγαινουν χαμενες..........
    ευχαριστω!!!
     
    Αρέσει σε adameua, GaTe987, katerina-paylopoyloy και 13 σε άλλους.
  2. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Μπράβο Σούλα είμαι μαζί σου 1000% συμφωνώ πως θα πρέπει να μένουν και οχι να μετατρέπονται σε ΠΕ ΧΤ, κι αν με κάποιο τρόπο έμπαιναν και περισσότερες επιλογές ίσως έτσι είχαμε την δυνατότητα να τις αξιοποιήσουμε. Μακάρι να γίνει κάτι και εύχομαι σύντομα
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, sofiapao76, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  3. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Συμφωνω απολυτα και με τις δυο σας..
    Τις ιδιες σκεψεις κανω κι εγω..Ειναι κριμα να χανονται οι μαρκες που αποκτουμε και να μην εχουμε την δυνατοτητα να τις
    εξαργυρωσουμε σε καποια επομενη γιορτη.. Ευχομαι να πραγματοποιηθουν οι προτασεις σας..
    Ενα μεγαλο συν, απο μενα..
    Καλημερα και καλη Κυριακη σε ολους μας..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει στους katerina-paylopoyloy, Panagiotiis και soyla74.