εξαφανιση αρκευθου

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την skias10, 17/2/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    καλημερα σας.εχω φυτεμενα αρκετα δεντρα αρκευθου ,εδω και πολυ καιρο και στη λαικη δεν εχω ουτε ενα καρπο συλλεξει.μπορειτε να μου πειτε γιατι συμβαινει αυτο;;id 3987179.ευχαριστω.
     
  2. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Καλημέρα,
    μπορείς σε παρακαλώ να περιγράψεις το πρόβλημά σου λίγο πιο αναλυτικά;
    Ευχαριστώ.
     
  3. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    βεβαιως.εχω τοποθετημενους αρκετους αρκευθους στα χωραφια μου,πολυ καιρο τωρα.παιρνω τους καρπους καθε μερα κανονικα .ομως στην αγορα οταν παω να πουλησω αντιλαμβανομαι οτι δεν υπαρχει κανενας.σαν να μην ειναι φυτεμενοι δηλαδη.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα

    Οταν γράψεις σωστά το ID σου θα μπορέσουμε να ελέγξουμε την αναφορά σου.

    Με λάνθασμένο ID δεν μπορούμε να κάνουνε κάτι.
     
  5. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    id 39877179.συγνωμη για το λαθος.
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Πολύ ωραία.

    Μπορεις επίσης να μου δείξεις ένα screenshot που φαίνεται οτι δεν έχεις κανέναν καρπό;
     
  7. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    αυτο δεν ξερω να το κανω.οι γνωσεις μου στους υπολογιστες ειναι περιορισμενες.συγνωμη.οι καρποι μαζευονται κανονικα καθε μερα.στην αγορα στα προιοντα μου δεν υπαρχουν.
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μου φαίνεται κάπως περίεργο πως εσύ βλέπεις κανέναν καρπό αλλά εγώ βλέπω 76 και θα ήθελα να έχω κάποια απόδειξη ωστε να το προωθήσω. ;)o_O
     
  9. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    το καταλαβαινω απολυτα.υπαρχει αλλος τροπος να γινει αυτο;;θελω να βοηθησω ωστε να λυθει το προβλημα.οταν παω στη προσφορα-καρποι δεντρων εκει ειναι το θεμα.δεν φαινονται πουθενα.
     
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το πρόβλημα θα διορθωθεί αν κάνεις ανανανέωση και κοιτάξεις προσεκτικά στην καρτέλα που πρέπει.

    Επίσης μπορείς να κοιτάξεις προσεκτικά στον αχυρώνα σου και το πρόβλημα θα διορθωθεί.

    Υ.Γ : Γνωρίζεις οτι η Άρκευθος παράγει Ραγοστρόβιλο. Σωστά;
     
  11. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    σωστα ,ανανεωση.δεν το σκεφτηκα.θα την κανω αμεσως.ευχαριστω πολυ και συγνωμη για την ταλαιπωρια.
     
  12. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δηλαδή με την ανανέωση οι καρποί επέστρεψαν; :oops:
     
  13. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    ναι ειναι ολα ενταξει.επεστρεψαν στην αγορα.εκλεισα τελειως τον υπολογιστη και επανηλθαν.σας ευχαριστω θερμα.καλη συνεχεια.
     
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Και χωρίς ανανέωση και χωρίς να κλείσεις τον υπολογιστή ή το γενικό ρεύματος, οι καρποί ήταν εκεί.

    Απλά εσύ δεν γνώριζες την ονομασία του καρπού.
    Δεν είναι κακό να παραδεχόμαστε την αλήθεια.
    Κακό είναι να χαρακτηρίζουμε "πρόβλημα του παιχνιδιού" κάθε τι το οποίο αντιλαμβανόμαστε λάθος ή έχουμε άγνοια περί αυτου. ;)

    Καλή συνέχεια.

    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην maria_palou.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.