εκτροφη ιανουαριου

Η συζήτηση στο 'Κρυστάλλινη Σφαίρα' ξεκίνησε από τον/την powerranger91, 25/12/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    ψαρια και πτηνα;
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε ioanna6929, soyla74, maria_palou και 9 σε άλλους.
  2. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα και Χρόνια πολλά!! Παρατηρώ ότι τον Ιανουάριο τα άγρια ζώα θα επιστρέψουν με νέες περιπέτειες!! :) Αυτή τη φορά θα είναι οι κατηγορίες των πουλιών και των ψαριών. Επιτέλους μετά από πολύ καιρό θα δούμε ξανά τα σήματα των ψαριών στο φαρμεράμα!!:D
     
    Αρέσει σε ioanna6929, maria_palou, katerina-paylopoyloy και 4 σε άλλους.
  3. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    τι γινεται; κι αλλες κατηγοριες;
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Αρέσει σε ioanna6929, katerina-paylopoyloy, maria_palou και 7 σε άλλους.
  4. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα!! Νομίζω ότι τελικά στο νέο δρώμενο εκτροφής με τα άγρια ζώα θα χρειαστούμε όλες τους τις κατηγορίες (αρθρόποδα, αμφίβια, πουλιά, θηλαστικά, ερπετά και ψάρια). :sleepy: Φαντάζομαι θα έχει και πολλές απαιτήσεις για την ολοκλήρωση του. :( Αναρωτιέμαι θα έχει και νέους στάλους ή νέα εργαστήρια από την κάθε κατηγορία ή μόνο αντικείμενα με κάποια ζώα για την πιθανή νέα τους φασολιά;:eek: Αυτό θα το μάθουμε πιστεύω στην ώρα του!:)
     
    Αρέσει σε ioanna6929, soyla74, maria_palou και 3 σε άλλους.
  5. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    καλημερα! συνηθως ζητουν λιγα απ το καθενα οταν εχει πολλες κατηγοριες.ελπιζω να συμβει το ιδιο και τωρα που πιθανον να εχουμε περισσοτερες κατηγοριες απο ποτε. οσο για τον αριθμο των σουπερ τροφων...δεν εχω ιδεα.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, soyla74, Foinikas40 και 7 σε άλλους.
  6. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,φαντάζομαι το νέο δρώμενο εκτροφής με τα άγρια ζώα να μας δώσουν για ανταμοιβή τα εργαστήρια τους και τα αντικείμενα για την φασολιά.:)
    Είστε προετοιμασμένοι για το νέο δρώμενο;
    Εγώ είμαι έτοιμη και σούπερ τροφές έχω και αρώματα!:p
     
    Αρέσει σε ioanna6929, beroniki555, -lousi-leon2001 και 3 σε άλλους.
  7. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Τα ζώα που ίσως θα χρειαστούμε στο νέο πιθανό δρώμενο εκτροφής για την κάθε κατηγορία είναι τα παρακάτω. Αρθρόποδα: αράχνες, αστακοί, καβούρια, μέλισσες, πασχαλίτσες, πεταλούδες, πυγολαμπίδες, σαλιγκάρια. Αμφίβια: αξολότλ, βάτραχοι, σαλαμάνδρες, τρίτωνες. Ψάρια: καρχαρίες, ψάρια. Ερπετά: ανακόντα, κροκόδειλοι, χαμαιλέοντες, χελώνες. Θηλαστικά: αγελάδες, αγριόγιδα, αλεπούδες, αρκούδες, αρμαντίλλο, ασβοί, άλογα, βίσονες, βίδρες, βραδύποδες, γάιδαροι, γάτες, γουρούνια, ελάφια, ελέφαντες, ιπποπόταμοι, καγκουρό, καμηλοπαρδάλεις, καμήλες, κατσίκες, κάστορες, κοάλα, κουνάβια, κόκκινα πάντα, λαγοί, λιοντάρια, λύγκες, λύκοι, μαϊμούδες, μαρμότες, μυρμηγκοφάγοι, νυφίτσες, νυχτερίδες, πάντα, πλατύποδεςς, ποντίκια, πρόβατα, ρακούν, σκαντζόχοιροι, σκίουροι, σκύλοι, ταρανδούληδες, τάρανδοι, τίγρεις, τυφλοπόντικες, φώκιες, χάμστερ. Πουλιά: αετοί, αλκυόνες, γαλοπούλες, γεράκια, κίουι, κοράκια, κουκουβάγιες, κούκοι, κόκορες, κότες, κύκνοι, παγόνια, παπαγάλοι, πάπιες, πελαργοί, περιστέρια, πιγκουίνοι, στρουθοκάμηλοι, τουκάν, φασιανοί, φλαμίνγκο, χήνες. Στα υπογραμμισμένα φαίνονται τα ζώα προς εκτροφή.:) Με το καλό να έρθει!;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 8/1/18
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, beroniki555, gtrullis και 6 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.