δρωμενο καζινου

Η συζήτηση στο 'Κρυστάλλινη Σφαίρα' ξεκίνησε από τον/την powerranger91, 20/11/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    [​IMG]

    δεν το ειχα τελειωσει το προηγουμενο δρωμενο καζινου, αν και πιστευω πως τα ειχα παει πολυ καλα. δε μου αρεσει να μην τελειωνω τα δρωμενα, ειδικα αν εχουν ωραια δωρακια, οπως ειχε αυτο που προηγηθηκε.ηταν ομως πολυ απαιτητικο.τρομερα θα ελεγα.
    με τετοιο σχεδιασμο ημουν σιγουρος οτι ηρθε για να μεινει στο φαρμεραμα το καζινο.
    για να δουμε τι εκπληξεις θα μας επιφυλαξει αυτη τη φορα...
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, Foinikas40, ioanna6929 και 12 σε άλλους.
  2. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Ο Αλ Κουνάβι και ο Μπόρις θα επιστρέψουν με το καζίνο τους για μερικά νέα παιχνίδια με τα ζάρια!! :) Το προηγούμενο δρώμενο ίσα ίσα που πρόλαβα και το ολοκλήρωσα. :sleepy: Ελπίζω το συγκεκριμένο να μην είναι τόσο απαιτητικό και δύσκολο.:( Ευκαιρία να παίξουμε ξανά με τα ζάρια!!:D
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, ioanna6929, anangio και 3 σε άλλους.
  3. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    " Ρίξε μια ζαριά καλή,και για μένα βρε ζωή".... ;)
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, ioanna6929, sofiapao76 και 4 σε άλλους.
  4. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    οταν λες οτι το ολοκληρωσες τι εννοεις; αν εννοεις τη φασολια,ναι,οκ,αυτη την πηρα κι εγω.
     
  5. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Τη φασολιά εννοώ ότι πήρα. :eek:Βέβαια και αυτή με πολλή δυσκολία. Για εμένα προσωπικά η ολοκλήρωση των δρώμενων είναι μέχρι τη φασολιά και ίσως κάτι παραπάνω. ;)Συγγνώμη αν έγινε αν κάποιο λάθος στη λέξη "ολοκλήρωση". :eek:o_O
     
    Αρέσει στους katerina-paylopoyloy και powerranger91.
  6. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    καλησπερα!κι ολο να το ειχες τελειωσει(αυτο νομιζα οτι εννοεις) το πολυ-πολυ να σου ελεγα <<συγχαρητηρια>>. ;)
     
  7. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    δεν μου ειχε αρέσει το συγεκριμένο δρώμενο ουτε σαν ιδέα , κυρίως ο τρόπος απόκτησεις των ανταμοιβών με τους συνδιασμούς των ζαριών , ούτε και ενθουσιάζομαι που το ξαναβλεπω μπροστά μου . Ελπίζω να βελτιωθεί ειδικά στις περιβόητες ζαριές . Ίδωμεν.......
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, RARANIARO, ioanna6929 και 4 σε άλλους.
  8. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Παρομοίως. Έχω ξαναπεί ότι υπάρχει συχνά ο παράγοντας τύχη στο παιχνίδι και θα ήθελα να μειωθεί...
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, RARANIARO, ioanna6929 και 5 σε άλλους.
  9. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

     
    Τελευταία επεξεργασία: 25/11/17
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, ΝΕΦΕΛΗ9, ioanna6929 και 4 σε άλλους.
  10. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, ioanna6929, ΝΕΦΕΛΗ9 και 3 σε άλλους.
  11. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Αρέσει στον/ην katerina-paylopoyloy.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.