διαγραφη αναρτησεων

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την heavymetal7, 7/7/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    προσπαθώ να διαγράψω τις δικές μου αναρτήσεις αλλά δεν μπορώ όλες , γιατί να μην μπορώ αφού εγώ τις έγραψα; και γιατί να μην μπορώ να διαγραφώ απο το forum; όπως δεν μπορούμε να διαγράψουμε μια δική μας φάρμα , γιατί; νομίζω πως πρέπει να διορθωθεί αυτό γιατί όπως και να το δούμε είναι προσωπικά μου αυτά όλα είναι δικά μου και εγώ μετάνιωσα και θέλω να τα σβήσω η δεν θέλω να είμαι άλλο εδώ γραμμένος και να έχετε προσωπικές αναρτήσεις ,ούτε ευχαριστώ ούτε καλησπέρα
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Οι απαντήσεις των ερωτήσεων σου περιλαμβάνονται στους Γενικούς όρους χρήσης.

    9.6.3 Με την κοινοποίηση πληροφοριών στο σύνολο των Υπηρεσιών, ο χρήστης αναγνωρίζει ότι είναι παγκοσμίως προσβάσιμες σε τρίτους μέσω Διαδικτύου. Με τη διάθεση των πληροφοριών ο χρήστης δηλώνει σύμφωνος με αυτό.

    Επίσης μπορείς να ζητήσεις διαγραφή των λογαριασμών σου από την υποστήριξη.
     
  3. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    τους ορούς ίσως και να τους ξέρω αλλά είναι άλλο κομμάτι αυτό , γράφω πως πρέπει να ΔΙΩΡΘΩΘΕΙ και να αποφασίζω εγώ ποιο και πότε θα το διαγράψω , είναι φανερό πως γίνονται για τα νούμερα όλα αυτά αλλά ας μην νοιώθουμε και σαν δεσμιοι , όσο για την υποστήριξη άστο καλύτερα
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα για να διορθωθεί.
    Προσωπικά θεωρώ προσβολή προς τους συμπαίκτες σου να διαγράφεις τις αναρτήσεις σου από την στιγμή που υπάρχει διάλογος μαζί τους. Αν εσύ λοιπόν το θεωρείς σωστό και ευγενές... τότε έχουμε διαφορετική αντίληψη της πραγματικότητας!

    Σου διαγράψαμε δύο αναρτήσεις επειδη όχι μόνο ήταν άσχετες με το θέμα που αναρτήθηκαν αλλά δεν έχουν καν χώρο στο φόρουμ μας.
    Δεν θα επιτρέψουμε σε κανέναν να αναρτεί τις μεταφυσικές του ανησυχίες στο Forum μας. Υπάρχουν άλλα Forum να ρωτήσεις αν η κόλαση έχει φως και αν εσύ ζεις στο σκοτάδι ή στο φως. Αυτές σε καμία περίπτωση δεν είναι αναρτήσεις που μπορείς να βάλεις στις λίστες επιπέδων.



    Η υποστήριξη σου έγραψε το λόγο διαγραφής των δύο αναρτήσεων σου. Αν εσύ μπερδεψες σε ποιο Forum γράφεις και σε ποια υποστήριξη, να σου επισημάνω, οτι δεν είναι θέμα της υποστήριξη ούτε έχει υποχρέωση να σου λύσει τις πνευματικές σου ανησυχίες.


    Τέλος θα σου ζητήσω να αφαιρέσεις την υπογραφή σου. Είναι απαράδεχτη!
    Οπως σου είπα οι πνευματικές σου ανησυχίες θα παραμείνουν εκτός Forum.


    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στους empotonaki και 2014chr.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.