δεν βρίσκω τη μαγικη φασολια φραπε ολε

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την ALEXIS1974, 30/11/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. ALEXIS1974

    ALEXIS1974 Αρχάριος στο φόρουμ

    δεν βρίσκω τη μαγικη φασολια φραπε ολε...
    ευχαριστω

    Χρήστης: ALEXIS1974ID: 27155316

    συγχώνευση απο διπλοποστάρισμα
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Μετά απο έλεγχο που έγινε στο λογαριασμό σου, δεν έχεις πάρει τη συγκεκριμένη σειρά συννέφων.
     
  3. ALEXIS1974

    ALEXIS1974 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημέρα....επειδη ειμαι σχεδον σιγουρος οτι την αγορασα...μπορει να γινει ελεγχος...τι αγορασα απο το δρωμενο?....
     
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Επειτα από έλεγχο που έκανε το τεχνικό μας τμήμα, διαπιστώθηκε ότι απ το δρώμενο πήρες:
    Τα 3 διακοσμητικά.
    Τα 2 μυστηριώδη δενδρύλλια
    Το αυτοκόλλητο του δρώμενου
    Και το κουπόνι βοηθών.

    Την σειρά σύννεφων ουδέποτε την αγοράσες.
    Προφανώς την έβλεπες στο εναέριο λιβάδι ανενεργή και νόμιζες ότι ήταν ήδη στη κατοχή σου.
    Αν προσπαθούσες απευθείας να βάλεις τα διακοσμητικά επάνω θα έβλεπες ότι δεν την έχεις αγοράσει.
     
  5. ALEXIS1974

    ALEXIS1974 Αρχάριος στο φόρουμ

    οκ...ευχαριστω....αλλα πηρα και τους 5 σταυλους baharama,και 5 φαρμας,σουπερ τροφεσ 100 νομισματα....συμπληρωσα 13 πιστες....
     
  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Εχεις να μας κάνεις κάποια άλλη ερώτηση πάνω στο θέμα της φασολιάς ή μπορούμε να κλείσουμε το θέμα;
     
  7. ALEXIS1974

    ALEXIS1974 Αρχάριος στο φόρουμ

    οχι...ευχαριστω πολυ για το χρονο σας...αλλα αν μπορει το τεχνικο τμημα να ελεγξει εαν πηρα και στους μυστηριωδες σταυλους...μην εχει γινει καποιο λαθος...γιατι εγω τους εχω και τους εξαργηρωσα ηδη... (κερδισα το σταυλο Αξολοτλ)..παντως σας ευχαριστω....
     
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Δεν υπάρχει κάποιο θέμα με τους στάβλους, παράλειψη δικιά μου ήταν!

    Οσον αφορά τη γραμμή φασολιάς, για να είσαι σίγουρος ότι την έχεις πάρει, θα πρέπει να βλέπεις πάνω στο εικονίδιο της, εκεί που κάνεις την εξαργύρωση των νομισμάτων, τη λέξη "εξαντλήθηκε". Μόνο τότε θα είσαι 100% σίγουρος ότι την έχεις πάρει. Στα διακοσμητικά δεν θα βλέπεις αυτή την λέξη γιατί συνήθως αγοράζονται όσες φορές επιθυμείς. Η φασολιά όμως μόνο μία!

    Παρακαλούμε.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
    Καλή συνέχεια.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.