δεν ανταποκρίνεται η φάρμα μου

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την skgskg, 28/6/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα δοκίμασα να μπω πριν λίγο στη φάρμα μου και είδα ότι χωρίς να κάνω κάτι εγώ πήγε από μόνη της τέρμα δεξιά και όταν πήγα με τον κέρσορα να την επαναφέρω δεν ανταποκρίθηκε. Πήγα στη λαχαναγορά να κάνω τις αποστολές μου και ενώ πατάω να προχωρήσω στην επόμενη αυτή προχωράει μόνη της σαν να έχω την ροδέλα. Δεν ξέρω τι συμβαίνει. Μπαίνω από chrome και παρατηρώ ότι άλλες σελίδες που θέλω να ανοίξω ανοίγουν κανονικά. Ούτε στο φόρουμ αντιμετωπίζω πρόβλημα. Για πείτε μου παρακαλώ γιατί συμβαίνει αυτό;
     
  2. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα,

    Ίσως έχει πατηθεί το ροδάκι στο ποντίκι σου και πάει πέρα δώθε. Προσπάθησε να το φτιάξεις.
    Κάνε κάποια ανανέωση στη σελίδα ή κλείσε και ξαναανοιξέ το μήπως φτιάξει.
     
  3. skgskg

    skgskg Κόμης

    Έκλεισα τελείως τον υπολογιστή και τον άνοιξα ξανά και έφτιαξε η φάρμα. Ναι πάτησα και το ροδάκι στο ποντίκι και έφτιαξε ευχαριστώ πολύ.
     
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια,

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.