γραμμη φασολιας

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την ΛΙΤΣΑΚΙ, 2/12/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. ΛΙΤΣΑΚΙ

    ΛΙΤΣΑΚΙ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ηθελα να προτεινω να μας δωσουν μια γραμμη φασολιας που να μας δινει για λιγες ωρες μια επιπλεον διαμαντενια θεση για τα βιοτεχνικα μας προιοντα. θυμαστε που παλια μας ειχαν δωσει για λιγες ωρες σε καποιο ιβεντ; θα ειναι πολυ χρησιμο νομιζω
     
    Αρέσει σε misirli, ath, GEPPO1 και 7 σε άλλους.
  2. 2014chr

    2014chr Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Πολύ ωραία πρόταση!
    Ας ελπίσουμε ότι θα γίνει και πραγματικότητα.:)
     
    Αρέσει στον/ην elenigri.
  3. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Πολύ καλή η ιδέα σου Λιτσάκι.Εμένα πάντως θα με εξυπηρετούσε περισσότερο μια χρυσή ακόμη,γιατί στην αρχή των ιβέντ αυτα που μου χρειάζονται περισσότερο είναι κολοκυθομηλόπιτα για αναδυόμενα και στόλεν και λευκή αγνότητα για το σουπερ λίπασμα,αλλά είναι ολα στη χρυσή
    Ένα άλλο καλό δώρο θα ήταν μια επιπλεον θέση εξευγενισμού στο θερμοκήπιο
     
    Αρέσει σε misirli, Stefoulini, ath και 4 σε άλλους.
  4. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    πράγματι ωραία πρόταση!
    εμένα θα με εξυπηρετούσε μια διαμαντένια μια χρυσή μόνιμες!:p
    τι καλά θα ηταν!!!!
     
    Αρέσει στους Stefoulini, ath και .FARMERAMA010..
  5. -noyla-

    -noyla- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ήθελα να προτείνω να έχουμε τη δυνατότητα να στέλνουμε το ίδιο δώρο σε περισσότερους από ένα φίλο με μια φορά δηλαδή για το ίδιο δώρο να τσεκάρουμε πολλούς φίλους.
     
    Αρέσει σε misirli, Stefoulini, graganta και 2 σε άλλους.
  6. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα
    πολυ ωραια ιδεα ΛΙΤΣΑΚΙ!! εγω θα κανω μια ακομα προταση για την γραμμη φασολιας. ενα μπονους αναπτυξης των δενδρων στο 50%, δηλαδΗ τα δενδρα να αναπτυσονται στον μισο χρονο. νομιζω οτι σχεδον ολοι θα θελαμε παρα πολυ να αποκτησουμε αυτην την γραμμη φασολιας, αλλα και αυτην που προτεινε το ΛΙΤΣΑΚΙ.
     
    Αρέσει σε misirli, Stefoulini, ΛΙΤΣΑΚΙ και 2 σε άλλους.
  7. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Μια άλλη πρόταση για γραμμή φασολιάς είναι η εξής : κάθε 24 ώρες μια σούπερ τροφή.Αρκετά καλή ιδέα ,νομίζω. Έτσι δεν θα χρειάζεται να τις παρασκευάζουμε όλες εμείς ξοδεύοντας φυτά αφού και ο χώρος για σπορά είναι περιορισμένος.
     
    Αρέσει σε ath, misirli, Stefoulini και 2 σε άλλους.
  8. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Συμφωνώ απόλυτα με το Λιτσάκι, τον Geppo και την Μάρω είναι πάρα πολύ καλές οι ιδέες σας και πολύ εξυπηρετικές.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.