γλυκεια ημερα αγ,βαλεντινου

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την pipitsa77, 17/2/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. pipitsa77

    pipitsa77 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλημερα αποψε πηρα το αντικειμενο <<για την καρδια ενος προβατου>> που δινει παρτυ εισητηρια.....το τοποθετησα και μου εβγαζε αυτο με τα κομπρεσερ οτι και καλα δεν τοποθετηθηκε καλα...αλλαξα χωρο μπηκα βγηκα και μου εβγαζε συνεχεια το ιδιο ...αναγκαστηκα να το βγαλω και να το ξαναβαλω αλλα πλεον δεν μου δινει παρτυ εισητηρια
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ID: 55769781
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 17/2/20
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Τα διακοσμητικά με περιορισμένες χρήσεις, όπως αυτό που αναφέρεις, εάν τα διαγράψεις και πας να τα επανατοποθετήσεις χάνουν τις χρήσεις τους και μένουν απλά διακοσμητικά που δίνουν είτε πόντους εμπειρίας είτε χορτοτάλιρα, ανάλογα.

    Αυτό συνέβη και σε σένα απ τη στιγμή που το διέγραψες.
     
  3. pipitsa77

    pipitsa77 Ανερχόμενος συντάκτης

    μα τοποθετησα το αντικειμενο και μου εβγαζε προβλημα ....και να το αφηνα παλι θα χανοταν....η μονη λυση ηταν να το ξαναβαλω,,,,δεν υπαρχει τροπος να το ξαναπαρω? τζαμπα ο κοπος να το παρω?
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Συμβαίνει μερικές φορές αυτό όταν η ποιότητα του ίντερνετ δεν είναι καλή. Θα έπρεπε να κάνεις μια ανανέωση στη σελίδα του παιχνιδιού κι αν το πρόβλημα συνεχιζόταν, να απευθυνθείς στο φόρουμ ή στην υποστήριξη. Τωρα δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι.