γειτονες

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την skias10, 27/10/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημέρα παρεουλα..

    Εχω καποιες προτασεις να κανω σχετικα με τις γειτονιες μας..
    α) Καλο θα ηταν να υπηρχε μια σημανση, ώστε να θυμομαστε ποτε στειλαμε τελευταια φορα , δωρακι σε κάθε γειτονα μας..Εγω για παράδειγμα στελνω με την σειρα ,κυλιόμενα κάθε μερα τα 7 δωρακια που εχω στην διαθεση μου , και γραφω σε χαρτι σε ποιον γειτονα εχω σταματησει ..
    Κουραστικο μεν αλλα θελω να είμαι δικαιη με ολους..

    β) Δυσκολο να γινει αλλα θα ηταν υπεροχο ,αν είχαμε περισσοτερα δωρα να στελνουμε ..Και δεν μιλαω για τους πριμιουμ παικτες..
    Τι νοημα εχει , να εχουμε μεγαλες γειτονιες ( και προσθεστε και τους φιλους ) αν δεν μπορούμε να τους βοηθήσουμε ολους ;;
    Αν σκεφτουμε , θα βρουμε πολλους τροπους να εχουμε εχτρα δωρακια..

    γ) και τελος ,να μπορούμε να κλικαρουμε πανω στους γειτονες μας και να κανουμε μαζικη αποστολή των καθημερινων δωρων.. Θα γλυτώναμε πολύ χρονο..
    Φιλικα Βικυ .. :inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 27/10/19
    Αρέσει σε tzounior, maria071966, katerina-paylopoyloy και 13 σε άλλους.
  2. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Συμφωνω απολυτα με ολα οσα γραφεις φιλη Βικυ,
    δυσκολο να βοηθηθουν ολοι, ειδικα οι πιστοι μας φιλοι + γειτονες.
    Θα μπορουσε ομως να λυθει αρκετα ευκολα.
    Υπαρχει ρουνα στο δεντρο της σοφιας που με αστερακια ,απο 5 τα καναμε 7 τα ημερησια δωρακια που στελνουμε.
    Μπορει λοιπον και παλι με αστερακια να αυξανονται και τα δωρακια μας , τουλαχιστον ωσπου να φθασουμε τους 24 γειτονες που εχουμε, αντιστοιχα ας αυξανονται και των παικτων premium.
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, pap100, aggellll και 7 σε άλλους.
  3. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Σύμφωνώ και εγώ δεν είναι και εύκολο να θυμάσαι που σταμάτησες την προηγούμενη μέρα οπότε έχω να προτείνω και εγώ τα εξής:
    1.Να σε ενημερώνει σε ποιον γείτονα σταμάτησες και να αρχίζεις από εκεί και πέρα
    2. Να αυξηθούν οι φίλοι που μπορούμε να στείλουμε δώρα
    3. Επειδή άνθρωποι ήμαστε και όχι ρομπότ και μπορεί να έχουμε ξεχάσει να στείλουμε τα δώρα να υπάρχει 1 θαυμαστικό όπως με το ημερολόγιο και τα καθημερινά δώρα του σγουρομάλη
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/1/20
    Αρέσει σε maria071966, katerina-paylopoyloy, fisherman65 και 6 σε άλλους.