βιοτεχνική περιοχή...

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την dafni_mat, 11/3/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. dafni_mat

    dafni_mat Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα, από χθες έχω πρόβλημα στην βιοτεχνική περιοχή, δεν μπορώ να κάνω παραγωγή προϊόντων. Υπάρχει γενικό πρόβλημα ή μόνο εγώ έχω το πρόβλημα;


    Ακυρο!!! Μόλις έκανα επανεκκίνηση, και λύθηκε τώρα!!!
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Θέλεις να μας πεις λίγο πιο αναλυτικά το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις;
    Εχεις πρόβλημα με όλες τις παρασκευές; Σε όλα τα επαγγέλματα;
     
  3. dafni_mat

    dafni_mat Ανερχόμενος συντάκτης

    Από χθες είχα πρόβλημα σε όλα τα εργαστήριο στη βιοτεχνική περιοχή. Πριν λίγο που μπήκα μπόρεσα και έκανα σφολιάτα (3ο επίπεδο φούρναρη) και μετά δεν μπορούσα να κάνω γλυκό με σφολιάτα. χθες προσπαθούσα να κάνω σμούθι με μάνγκο και δεν μπορούσα κολλούσε και δεν μου άνοιγε το τι χρειάζεται για να ξεκινήσει η παραγωγή.
    χθες όσες φορές και αν έκανα επανεκκίνηση δεν είχε διορθωθεί το πρόβλημα, σε αντίθεση όμως σήμερα με το που έκανα επανεκκίνηση λύθηκε.
     
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Βγες σε παρακαλώ, τώρα, απ το παιχνίδι εντελώς και ξανα μπες και δες εάν έχει βελτιωθεί η κατάσταση.
     
  5. dafni_mat

    dafni_mat Ανερχόμενος συντάκτης

    Σας έχω γράψει πιο επάνω πως σήμερα μόλις έκανα επανεκκίνηση διορθώθηκε. Σας ευχαριστώ πολύ!
     
  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην dafni_mat.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.