αστερια

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την skias10, 15/1/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    καλημερα.στο δρωμενο ''αγριες διαθεσεις'' κερδισα 5 αστερια,τα οποια δεν μου εχουν πιστωθει.γιατι εγινε αυτο;;;
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Μπορείς να μου πεις απο που κέρδισες τα 5 αστεράκια; Γιατί το event Άγριες διαθέσεις δεν δίνει πουθενά 5 αστεράκια.
     
  3. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    συγνωμη εκανα λαθος.στο σημερινο login ηθελα να πω.
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Όταν ανοίγεις θέμα, θα περιμένεις να σου απαντήσει συντονιστής. Δεν θα ανοίγεις εκ νέου το ίδιο θέμα σε άλλη ενότητα. Απαγορεύεται να ανοίγεις ίδιο θέμα ενώ υπάρχει ήδη άλλο θέμα ανοιχτό.

    Το σημερινό δώρο του Σγουρομάλλη, αν δεν έχεις χάσεις κάποια μέρα, είναι γύροι στο ροδάνι. Αλλά και τις προηγούμενες μέρες δεν υπήρχε δώρο αστεράκια. Μήπως έχεις μπερδευτεί;
     
  5. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    συγνωμη για το θεμα που ανοιξα.ειμαι καινουρια στο forum και δεν γνωριζω καλα τις ενοτητες και τους κανονες.θα ελεγξω στο ροδανι αλλα αυτο που εδειχνε ο σγουρομαλλης σημερα ,ειναι 5 αστερια.δεν εχω χασει καμμια μερα.

    τσεκαρα το ροδανι για τους γυρους .ειχατε δικιο.ομως ο σγουρομαλλης δειχνει την 21 μερα,5 αστερια.γι αυτο ειμαι μπερδεμενη.αν θελετε σας δινω το id μου να το ελεγξετε κι εσεις.σας ευχαριστω πολυ.και παλι συγνωμη.
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Αυτό που δείχνει ο Σγουρομάλλης είναι αυτό

    [​IMG]

    Τα 5 αστεράκια θα δοθούν στις 21 του μηνός.
     
  7. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    αυτο πατησα σημερα,γι αυτο μπερδευτηκα.χιλια συγνωμη.και ευχαριστω θερμα για την γρηγορη ανταποκριση.
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.