αργό παιχνίδι και συνεχες κόλλημα

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την GEPPO1, 16/4/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    εδώ και 2 ωρες περίπου το παιχνίδι κολλάει πέρα απο το συνηθισμένο.. παίζω απο chrome.. επίσης κολλάει συνεχώς στην λαχαναγορά.. προσπαθώ να παραδώσω προϊόντα για την γιορτή και διαρκώς κολλάει δεν μ αφήνει να παραδώσω και κάνω συνεχώς ανανέωση.. έχω κάνει ανανέωση επανεκκίνηση κλπ.. απλά σας ενημερώνω μήπως είναι γενικότερο το πρόβλημα... ID: 19100050 καλό ξημέρωμα
     
    Τελευταία επεξεργασία: 16/4/21
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Έχεις κάνει καθαρισμό της cache του υπολογιστή σου μετά το τελευταίο sync?
     
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα και απο εμένα... έκανα πριν απο λίγο και νομίζω οτι πάει καλύτερα.. αυτό που δεν διορθώθηκε είναι η λαχαναγορά στην γιορτή.. ενώ εκανα τις παραγγελίες, δεν μπορώ να κλείσω την καρτέλα... αυτό βέβαια συμβαίνει αρκετό καιρό και όχι πάντα... συνήθως όμως όταν ολοκληρώνω συνεχόμενα τις παραγγελίες, μετα αναγκάζομαι και ξαναμπαίνω στο παιχνίδι για να φύγει η καρτέλα... θα το παρακολουθήσω πάλι και θα επανέλθω.. πάντως μετά τον καθαρισμό το παιχνίδι προχωράει πολύ καλύτερα... ευχαριστώ πολύ
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το πρόβλημα με την καρτέλα της γιορτής είναι γνωστό και θα διορθωθεί σύντομα.
     
  5. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τότε νομίζω οτι μπορεί να κλείσει το θέμα... τα υπόλοιπα κολληματάκια νομίζω είναι το γνωστά και αν χρειαστεί θα επανέλθω σε άλλο ποστ.. πάντως το πρόβλημα με τις συνεχείς μαργαρίτες αποκαταστάθηκε μετά τον καθαρισμό... ευχαριστώ και πάλι.. καλή συνέχεια
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.