αποστολη πυγολαμπιδα

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την menios8300, 12/12/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. menios8300

    menios8300 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    3η φορα στη σειρα , να δω ποτε θα παρω απαντηση.
    τωρα γραφω με μικρα , μηπως και δω κανα φως.
    λοιπον παρεδωσα στην αποστολη η πυγολαμπιδα 48 πυγολαμπιδες
    στο 3 βημα της 3ης εργασιας.
    το συστημα δεν τις μετρησε και δεν τελειωσε την εργασια.
    ειχα στην αποθηκη 52 πυγολαμπιδες και αφου εχασα τις 48 , μου εμειναν 4 τις οποιες παρεδωσα και αυτες.
    αποτελεσμα να εχω χασει τις πυγολαμπιδες και η αποστολη να ειναι ακομα εκει.
    id 25800767
    ελπιζω να παρω καποια απαντηση τωρα , εκτος αν πειραζει που τα εγραψα ολα με μικρα τωρα.
     
    Αρέσει στον/ην tsdstergios99.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Θα πάρεις απάντηση οταν κάνεις σωστά την ερώτηση. Θα έπρεπε να γνωρίζεις οτι τα κεφαλαία απαγορευονται και επιπλέον μετά την διαγραφή του 1ου θέματος θα έπρεπε να τσεκάρεις τις ειδοποιήσεις σου ωστε να γνωρίζεις το λόγο διαγραφής πριν ανοίξεις δεύτερο θέμα με την ίδια παράβαση κανόνα.

    Στις 2016-12-12 22:43:15 έδωσες 48 σκοτεινές πυγολαμπίδες και ολοκλήρωσες το διαμαντένιο βήμα του 2ου βήματος απο το οποίο και έλαβες
    Σούπερ λίπασμα : 5
    Χορτοτάλιρα: 1404
    Πόντοι εμπειρίας : 2808
    Αστεράκια : 3

    Λίγο αργότερα στις 2016-12-12 22:43:39 έδωσες άλλες 4 σκοτεινές πυγολαμπίδες στο διαμαντένιο βήμα της 3ης εργασίας

    Οπότε μπέρδεψες τις εργασίες.
     
  3. menios8300

    menios8300 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλα κανω και δεν ασχολουμαι με το φορουμ καθολου εδω και καιρο.
    ευχαριστω και παλι , να στε καλα.
    τα τεχνικα προβληματα σας υπαρχουν και θα υπαρχουν για παντα εφοσον δεν μπορειτε να λυσετε.
    εγω ξερω οτι μου ειχε μεινει ενα βημα μονο για να τελειωσει ολοκληρη η αποστολη , το ειχα τσεκαρει πανω απο 10 φορες και τωρα μου λετε οτι ειχα και αλλο βημα.
    οκ , οτι πειτε , μονο φτιαξτε τα τεχνικα προβληματα να μην γεμιζει με θεματα το φορουμ.
    ευχαριστω και παλι και καλες γιορτες, και το 2017 να βρει το παιχνιδι χωρις τεχνικα προβληματα.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν υπάρχει κανένα τεχνικό πρόβλημα ούτε με τις αποστολές ούτε με το ημερολόγιο αλλά όπως και στην περίπτωσή σου υπάρχει παρανόηση.

    Το οτι μπέρδεψες τα βήματα δεν σημαίνει οτι θα πρέπει να το βαφτίσουμε τεχνικό πρόβλημα.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.