αποστολές λαχαναγοράς

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την *Giouli*, 14/1/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Giouli*

    *Giouli* Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σας και καλή χρονιά! Ηθελα να με βοηθήσετε να φρεσκάρω λίγο τη μνήμη μου σχετικά με τις αποστολές της λαχαναγοράς με χρόνο! Βασικά θέλω να ανοίξω την 6η και τελευταία έκταση των κρυστάλλινων καταρρακτών II και είπα να το ξεκινήσω... Αν θυμάμαι καλά πρέπει να βάλω τα απαιτούμενα δέντρα και στάβλους στην έκταση του bahamarama και όταν είναι έτοιμα για μάζεμα πάω στην αποστολή της λαχαναγοράς και πατάω εκκίνηση... μετά επανέρχομαι στην έκταση...μαζεύω τα απαιτούμενα και μετά ακυρώνω την εκκίνηση και είμαι έτοιμη για το επόμενο στάδιο... Κι εδώ θέλω να σας ρωτήσω... τα λέω σωστά ή κάνω κάτι λάθος? Σας ευχαριστώ για την απάντηση εκ των προτέρων!
     
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπερα καλή χρονια και για σένα.
    Τα λες πολύ σωστά.
    Μόνο που την εκκίνηση δεν χρειάζεται να την ακυρώσεις διότι εφόσον παραδώσεις τα απαιτούμενα κλείνει από μόνο του αυτό το βήμα.
     
  3. *Giouli*

    *Giouli* Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Σας ευχαριστώ πολύ! Καλό σας βράδυ και καλό ξημέρωμα!
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ.
    Καλό βράδυ να έχουμε.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.