απαντηση στην snorkel

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την -ANDREASAEK-, 20/12/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -ANDREASAEK-

    -ANDREASAEK- Ανερχόμενος συντάκτης

    ενοιειτε οτι κανεις δεν μου κανει like γιατι ολοι φοβουντε μην τους αποκλεισεις!!!!εχει καταντηση ο φοβος και ο τρομος του παιχνιδιου!!!!δεν εχω κατι αλλο να πω!!!μπορεις να κλεισεις το θεμα!!!
     
    Αρέσει στον/ην .[agrotis]..
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Και συνεχίζεις να γράφεις γελοία πράγματα.

    Δεν θα ανεχτώ άλλες συκοφαντίες.
    Σε προκαλώ να δώσεις στοιχεία πότε απέκλεισαμε κάποιον χωρίς λόγο. Αν δεν το κάνεις, θα με αναγκάσεις να προχωρήσω σε παραιτέρω ενέργειες.


    Επίσης περιμένω να μου πεις ποιος ήθελε να συμφωνήσει με την ανάρτηση σου και δεν το εκανε γιατί με φοβάται.

    Τέλος, σε ρώτησα αν εχεις αλλες απορίες, είπες όχι και έκλεισα το θέμα. Γιατί άνοιξες αλλο; Δεν γνωρίζεις οτι αυτό απαγορεύεται απο τους κανόνες;
     
    Αρέσει στον/ην .ATHENA..
  3. nipakona

    nipakona Αρχάριος στο φόρουμ

    Χρονια Πολλα ...αντε να σου κανω εγω ενα like..αλλα τι να μου αρεσει αυτο που γραφεις?Σας παρακαλω μην με αποκλεισετε ..please...
    H σοβαροτητα δεν μεταμοσχευεται και δεν χαριζεται ενω ο σεβασμος και ιδιαιτερως ο αυτοσεβασμος κατακτωνται!
     
    Αρέσει στους .ATHENA. και deppy1970.
  4. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    κανέναν δεν φοβόμαστε φίλε-η απλα σεβόμαστε κατι που εσένα δεν σου έχουν μάθει και εγω εχω αποκλειστι πολεσ φορές αλλα σκέψου λιγο αν δεν υπήρχαν οι συντονιστές τι θα γράφαμε εδω μέσα
    σοβαρέψου λιγο γιορτές εχουμαι;)
     
    Αρέσει στον/ην .ATHENA..
  5. -ANDREASAEK-

    -ANDREASAEK- Ανερχόμενος συντάκτης

    σε ευχαριστω για τις απειλες σου!!!δεν εχω σκοπο να σου δωσω κανενα στοιχειο και δεν προκειτε να δωσω κανενα συμπαικτη μου!!!και κατι τελευταιο δεν εχω σκοπο να ασχοληθω αλλο μαζι σου!!!οσο για την elenigri εχω μαθει να σεβομει οσους με σεβοντε και οχι να γλειφω για να γινω κατι!!!καλες γιορτες σε ολους!!!μπορεις να κλεισεις το θεμα και να με ξανααποκλεισεις αν θες απο το φορουμ!!!δεν εχω κατι αλλο να γραψω!!!
     
    Αρέσει στον/ην .[agrotis]..
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν σε απείλησα, σου έγραψα μόνο οτι κάθε παράβαση έχει και συνέπειες.
    ΔΕΝ μπορείς να χρησιμοποιείς το φόρουμ για να συκοφαντείς χωρίς αποδείξεις. Ειναι απαράδεχτο αυτό!
    Επίση δεν είδα κανέναν να συμφωνεί μαζί σου και αυτό λέει πολλά. Μου είναι παντελώς αδιάφορο το τι ισχυρίζεσαι. Οι καταστάσεις μιλάνε μόνες τους.
    Αν έχεις να πεις κάτι με αποδείξεις καλώς. Αν όχι, τότε ας σιωπάς. Δεν θα αναστατώνεις το Forum με γελοίες κατηγορίες.


    Εκτός από την επιθετική συμπεριφορά προς εμένα, επιτίθεσαι και προσβάλλεις και τους συμπαίκτες σου.
    Για άλλη μια φορά με δικαιώνεις με την συμπεριφορά σου. Σε ευχαριστώ.

    Καλά Χριστούγεννα και καλή Πρωτοχρονιά.

    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, maria85672, elenigri και 4 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.