ανταλαγη

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την vickymou, 12/8/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    καλησπερα δεν μπορω να κανω καμια ανταλαγη μου γραφει οτι δεν τα εχω ενω ειναι στη μπαρα. Μπορειτε να το δειτε?το προβλημα ειναι απο χθες ανανεωση εκανα το id 54381531
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Τι προσπαθείς να ανταλλάξεις;
     
  3. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    πουπουλοδενδρο με μανολια(εχω 6 στη μπαρα) τελικα εδωσα εγω προσφορα τη μανολια για το πουπουλ/ο και το πηρα.Συνεχιζει ομως να μη μπορω να κανω ανταλαγη απο τις προσφορες
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη μανόλια , είναι γνωστό και έχει προωθηθεί
     
  5. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    εγω τοεχω το προβλημα σε ολα
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Μπορείς να μας δείξεις screenshot, τι ακριβώς σου λέει και την ανταλλαγή που προσπαθείς να κάνεις?
     
  7. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    οχι αλλα μου γραφει οτι δεν εχω τα ειδη στα υπαρχοντα μου ενω ειναι στη μπαρα και οχι τοποθετημενα στη φαρμα
     
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Αν δεν μας δείξεις ενα screenshot, για να δούμε τι προσπαθείς να ανταλλάξεις και τι σου λέει , δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε
    Εκτός απο τη μαγνόλια δεν υπάρχει κανένα άλλο πρόβλημα στο δρώμενο, άρα κάτι κάνεις λάθος εσύ
    Μπορείς να δεις εδώ πως ανεβάζεις μια φωτογραφία στο φόρουμ και να προσπαθήσεις αν θες να σε βοηθήσουμε
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Σ-Ε-Πως-ανεβάζω-φωτογραφία-στο-forum.12000/