αναζητηση προσφορων

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την vickychris29, 29/4/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. vickychris29

    vickychris29 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλημερα! θα ηθελα να μου πειτε γιατι δεν μπορω να κανω αποδοχη σε καμμια προσφορα απο την αναζητηση προσφορας. σε ολα μου βγαζει το τετραγωνακι γκρι.
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Έχεις να δώσεις αυτό που ζητάει για ανταλλαγή; Άδειες ανταλλαγής έχεις για να γίνει η συναλλαγή;
     
  3. vickychris29

    vickychris29 Ανερχόμενος συντάκτης

    ναι εχω 52 αδειες και αυτα που μου ζηταει.
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Κάνε ανανέωση και δοκίμασε πάλι.
     
  5. vickychris29

    vickychris29 Ανερχόμενος συντάκτης

    δεν εγινε τιποτα. τι αλλο μπορω να κανω?
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Αυτά που θες να ανταλλάξεις θα πρέπει να βρίσκονται στη μπάρα με τα υπάρχοντά σου και όχι τοποθετημένα στη φάρμα σου. Αυτό που θες να ανταλλάξεις, το έχεις στα υπαρχοντα σου;
     
  7. vickychris29

    vickychris29 Ανερχόμενος συντάκτης

    εκανα δοκιμη με 2 σταβλους που υπαρχουν στη μπαρα μου και ειδα οτι μπορω να τα ανταλαξω. δεν ισχυει ομως το ιδιο με 2 δεντρα τα οποια βρισκονται επισης στη μπαρα μου.
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Τι δέντρα θες να ανταλλάξεις;
     
  9. vickychris29

    vickychris29 Ανερχόμενος συντάκτης

    να κανω μια ερωτηση που ισως σας φανει χαζη, στην αναζητηση προσφορων η πρωτη στηλη που γραφει "προσφερεται" αφορα αυτο που προσφερει ο συμπαικτης μου?
     
  10. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Ναι, ειναι αυτό που προσφέρει ο συμπαίκτης σου για να το ανταλλάξει με αυτό που ζητάει.
     
  11. vickychris29

    vickychris29 Ανερχόμενος συντάκτης

    ωραια τοτε να σας πω οτι θελω να δωσω μια γυαλα πεταλουδων απο τις δυο που εχω στην μπαρα μου και να παρω μια τσαπουρνια αλλα το τετραγωνακι εινα γκρι.
     
  12. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Θα μας δώσεις ένα screenshot για να δούμε ποιο είναι το πρόβλημα και να σε βοηθήσουμε;
     
  13. vickychris29

    vickychris29 Ανερχόμενος συντάκτης

    λυπαμαι αλλα δεν το εχω καθολου με την τεχνολογια.
    ----------------------------------------------------------------------------------
    το id μου παντως ειναι 37348263


    Συγχώνευση δημοσιεύσεων
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 29/4/15
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα

    Αν δεν μας δείξεις ένα screenshot δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε.
    Το ID σου δεν μας βοηθάει σε αυτη την περίπτωση.
    Οι τεχνικοί μας δε μπορούν να μπουν στο λογαριασμό σου και να ψάξουν χιλιάδες προσφορές ωστε να καταλάβουν τι κάνεις λάθος.

    Μπορείς τουλάχιστον να μας πεις σε ποια σελίδα βλέπεις αυτη την προσφορά;
     
  15. vickychris29

    vickychris29 Ανερχόμενος συντάκτης

    αν στην στηλη "προσφερεται" επιλεξετε τα δεντρα και στη στηλη "αναζητειται" επιλεξετε τους σταβλους θα εμφανιστουν 4 σελιδες. η προσφορα που με ενδιαφερει εινα στην 4η σελιδα
     
  16. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    [​IMG]

    Μάλλον εννοείς αυτή την προσφορά.

    Οπως λεει και στην επικεφαλίδα... ο συμπαίκτης σου προσφέρει μια γύαλα πεταλούδων και αναζητάει μια τσαπουρνιά.

    Εχεις στην μπάρα σου τσαπουρνιά για να κάνεις δεχτή την προσφορά;
     
  17. vickychris29

    vickychris29 Ανερχόμενος συντάκτης

    σε μενα αυτη η προσφορα εμφανιζεται αναποδα δηλαδη προσφερει τσαπουρνια και ζηταει γυαλα. πως γινεται αυτο?
     
  18. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μήπως εννοείς αυτή την προσφορά;

    [​IMG]

    Αν τοτε θα έπρεπε να προσέξεις οτι ο συμπαίκτης σου ζητάει 8 γυάλες πεταλούδες.
    Εχεις 8 γυάλες πεταλούδες στην μπάρα σου;
     
  19. vickychris29

    vickychris29 Ανερχόμενος συντάκτης

    το γεγονος οτι δεν ξερω να στειλω screenshot δεν σημαινει οτι ειμαι ηλιθια. δεν μπερδευτηκα εγω μαλλον το παιχνιδι μας μπερδευει ολους. ξερω καλα τι βλεπω. θα κανω μια προσπαθεια να στειλω την φωτογραφια αλλα μηπως κι εσεις θα επρεπε να το ψαξετε λιγο καλυτερα πως γινεται να εμφανιζονται αναποδα οι προσφορες αντι να συμπεραινετε ευκολως οτι ο παικτης εχει χαμηλο IQ και "μπερδευετε"?
     
  20. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.

    Σου παρέθεσα την προσφορά οπως ακριβώς μας αναφέρεις



    [​IMG]

    Και σε ρώτησα... είναι αυτή η προσφορά που βλέπεις;