αναβαθμίσεις στάβλων και δέντρων

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την efh-agaph07, 11/8/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. efh-agaph07

    efh-agaph07 Αρχάριος στο φόρουμ

    η ιδέα μου ήταν πολύ απλή.καθόμουν μια μέρα και σκεφτόμουν ότι το παιχνίδι θα ήταν ακόμα καλύτερο αν οι αναβαθμισμένοι στάβλοι μπορούσαν να προστεθούν στη φάρμα μου χωρίς να
    χρειαστεί να έχω τον απλό,(τον μη αναβαθμισμένο).το ίδιο και με τα αναβαθμισμένα δέντρα.έτσι έγραψα την ιδέα μου εδώ για να μου πείτε.


    σας αρέσει:Dή όχι:wuerg: ?


    αν έχετε απορίες ή παραπλήσιες ιδέες μπορείτε να τις γράψετε ελεύθερα;).
    θα χαρώ να τις ακούσω:) .



     
    Αρέσει στους eeelenaki, anastz, graganta και σε ακόμα ένα άτομο.
  2. daskalos31

    daskalos31 Νέος ειδικός

    μου αρέσει η ιδέα σου λέω ναι
     
    Αρέσει στον/ην eeelenaki.
  3. sofaki-xara

    sofaki-xara Ανερχόμενος συντάκτης

    Πολύ καλή η ιδέα σου. Εγώ θα πρωτινά και κάτι ακόμα. Στις αναβαθμίσεις των στάβλων ή των ζώων θα ήταν καλύτερο να χαμήλωναν τις τιμές για κάποιο χρονικό διάστημα έτσι ώστε να μπορούν να τα αγοράσουν πιο εύκολα ακόμα και οι παίκτες που είναι σε χαμηλό επίπεδο ;)
     
    Αρέσει στον/ην eeelenaki.
  4. astraphcool18

    astraphcool18 Αρχάριος στο φόρουμ

    η ιδεα σου ειναι φανταστικη.:inlove:
     
    Αρέσει στον/ην eeelenaki.
  5. efh-agaph07

    efh-agaph07 Αρχάριος στο φόρουμ

    Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.Θα σας ευχαριστούσα ακόμη περισσότερο εάν γράφατε όλοι τα σχόλια και τις απόψεις σας.
    :)
     
    Αρέσει στον/ην eeelenaki.
  6. Eleanor13

    Eleanor13 Νέος ειδικός

    Πολύ καλή ιδέα, ειδικά όταν πχ τυχαίνεις στο μύλο αναβάθμιση χωρίς να έχεις τη βάση... αλλά έτσι χάνεται λίγο το νόημα των αναβαθμίσεων. Λέγονται "αναβαθμίσεις" για ένα λόγο, αλλιώς θα ήταν "αναβαθμισμένα/οι δέντρα/στάβλοι".
    Ωραία ιδέα όμως.
     
    Αρέσει στον/ην eeelenaki.