αλφαβική και επιπέδου κατάταξη στους φίλους για βιοτεχνικά.

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την eeelenaki, 18/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    Όταν θέλουμε να στείλουμε βιοτεχνικό για δώρο, θα γλιτώναμε πολύ χρόνο από το ψάξιμο, αν υπήρχε η δυνατότητα να βρίσκουμε τους φίλους μας αλφαβητικά ή με σειρά επιπέδου, όπως όταν πάμε να στείλουμε τα κανονικά δωράκια.[​IMG]
    Όταν κάποιος έχει πάρα πολλούς φίλους, τρώει πολύ χρόνο ψάχνοντας σε όλες τις σελίδες.

    [​IMG]

    Υ.Γ. στον τίτλος ήθελα να γράψω αλφαβητική, και δεν ξέρω πώς να το αλλάξω..
     
    Τελευταία επεξεργασία: 18/9/16
  2. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Ε ναι έτσι είναι, αν στέλνεις π.μ. σε όλους όσους είναι στις πρώτες θέσεις στις λίστες
    και ζητάς πράγματα στο event εμπόριο, γεμίζεις με ονόματα το ταχυδρομείο.
    Αν διαγράψεις όσους δεν είναι "φίλοι" σου θα μειωθεί η λίστα
    Εξάλλου δεν είδα να σε βοηθάνε και πολύ στα αναδυόμενα του event
    8)


     
    Αρέσει στους GaTe987 και katerina14450.
  3. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    Ξέρεις υπάρχει και η άλλη πλευρά... Το να βοηθάς κι εσύ με τη σειρά σου τα παιδιά που ζητάνε (στο θέμα ανταλλαγές δώρων) αναδυόμενα στα δρώμενα... Για να γίνει αυτό, θα πρέπει να τους προσθέσεις στη λίστα φίλων. Και όχι δεν τους διαγράφω μετά γιατί κάποια στιγμή ίσως ξαναζητήσουν βοήθεια και δεν θέλω να τους ξαναστέλνω μνμ για να τους προσθέτω πάλι.
    Με συγχωρείς, αλλά δεν ξέρεις τι βοήθεια έχω δεχθεί από φίλους.
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, soyla74, LILA413 και 3 σε άλλους.