αλλαγη κωδικου

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την -www.kostas-, 20/1/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    θελω να αλλαξω τον κωδικο και δεν μπορω γιατι δεν εχω προσβαση στο email διοτι δεν υπαρχει πλεον αυτο το email .. Υπαρχει καποιος αλλος τροπος να αλλαξω τον κωδικο ;
     
  2. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Τι εννοείς δεν υπάρχει πλέον το email? Έχεις ξεχάσεις τον κωδικό και δεν έχεις πρόσβαση?

    Εάν δεν είχες κάνει επιβεβαίωση στο email που είχες δηλώσει κατά την εγγραφή, τότε μπορείς να δηλώσεις ένα άλλο email, να κάνεις επιβεβαίωση στο νέο και στη συνέχεια μπορείς να αλλάξεις τον κωδικό σου.
    Αν όμως είχες κάνει επιβεβαίωση του email κατά την εγγραφή σου, τότε δεν μπορείς να αλλάξεις κωδικό.
     
  3. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    Πάτησα να αλλάξω κωδικο , και μου έδειξε ενα e-mail που είχε δηλωθεί αργότερα από την εγγραφή , και μου λεει για να αλλαξω κωδικο πρεπει να μπω σε αυτο το email πρωτα.. Δεν ξερω τον κωδικο προσβασης απο το email αλλα και οταν πηγα να δοκιμασω να τον βαλω , μου ελεγε οτι το email δεν υπαρχει.. Για να σηγουρευτω οτι δεν κανω λαθος οταν γραφω το email , το αντεγραψα απο την σελιδα του λογαριασμου μου εδω απο το farmerama.
     
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Όταν έκανες εγγραφή την πρώτη φορά, δήλωσες ένα email. Εκεί σου ήρθε ένας σύνδεσμος για να κάνεις επιβεβαίωση της εγγραφής σου. Αν την έχεις κάνει αυτή την επιβεβαίωση, τότε εκεί πρέπει να αλλάξεις κωδικό.

    Αν το email που σου εμφανίζεται αυτή τη στιγμή, είναι το ίδιο, τότε θα πρέπει να μπεις εκεί για την αλλαγή του κωδικού αλλιώς δεν μπορείς να αλλάξεις κωδικό.

     
  5. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    Στο email που εμφανιζεται δεν εχω προσβαση και δεν μπορω να ανακτησω τον κωδικο .. Και μαλλον ειναι επιβεβαιομενο το email αυτο , υπαρχει καποια αλλη λυση για να αλλαξω τον κωδικο ?
     
  6. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Όχι, δεν υπάρχει. Για λόγους ασφαλείας, η αλλαγή κωδικού γίνεται μόνο μέσω του email που έχετε επιβεβαιώσει.
     
  7. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    Ναι αλλα δεν το ειχα επιβεβαιωσει εγω και δεν ειναι δικο μου το email ..
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν καταλαβα τι εννοείς
    Ο λογαριασμός δεν ήταν δικός σου;
    Κάποιος άλλος επιβεβαίωσε το εμαιλ;
     
  9. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    δικος μου ειναι ο λογαριασμος , αλλος επιβεβαιωσε το email
     
  10. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Όπως σου προαναφέραμε, δεν μπορεί να γίνει αλλαγή κωδικού χωρίς πρόσβαση στο email που έχεις δηλώσει.
     
  11. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    ευχαριστω για την απαντηση
     
  12. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια,

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.