αδυναμια συνδεσης

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την mileus, 9/12/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. mileus

    mileus Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    γεια σας
    θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι χθες από το μεσημέρι και μετά και μέχρι τώρα δεν μπορούσα να συνδεθώ και δεν μου εμφάνιζε ούτε το id αναγκαζόμουν να μπω από το φόρουμ και μου έλεγε να εγγραφώ σαν νέος παίχτης ( παίζω φάρμα 10 χρόνια) επίσης μας ανακοινώσατε ένα καινούριο διακομιστή ( τώρα που κατάφερα και μπήκα και διάβασα ) αλλά δεν μπορώ να τον κατεβάσω επειδή έχω windows vista .
    Θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι για μας που έχουμε τέτοια windows ή θα τελειώσει για μας το παιχνίδι?(εν τω μεταξύ λόγω του ότι δεν μπορούσα να μπω μέχρι τώρα έχασα και την χθεσινή μέρα στο ημερολόγιο και μου ζητάει και φιορίνια για την χθεσινή μέρα ( οκ καλή καρδιά !!!)
    αν μπορείτε απαντήστε μου τουλάχιστον για το θέμα του διακομιστή(ID: 46764088)
    ευχαριστώ για το χρόνο σας
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    καλησπέρα

    Όπως αναφέρεται και στις συχνές ερωτήσεις , θα πρέπει να έχεις τουλάχιστον windows XP
    Τα windows vista είναι του 2006 (14 χρονών) και με πάρα πολλά προβλήματα. Πλέον δεν χρησιμοποιούνται.

    Οπότε δυστυχώς δεν θα μπορέσεις να χρησιμοποιήσεις το πρόγραμμα. Αν μπορείς να μπεις μέσω browser, καλώς.
    Διαφορετικά δεν έχουμε κάποια λύση.

    Για το ημερολόγιο και το καθημερινό ημερήσιο δώρο υπάρχει ήδη ανακοίνωση.
     
  3. mileus

    mileus Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση .Άρα όταν λέγατε ότι δεν θα μείνει κανείς εκτός από την φάρμα δεν είχατε υπολογίσει και εμάς ( με windows vista ) ....
    Kαλή συνέχεια .....
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Φυσικά και υπολογίσαμε όλους τους παίκτες, Τώρα αν ένας παίκτης έχει έναν υπολογιστή 20 χρόνων είναι απόλυτα λογικό να μην μπορεί να συμβαδίσει με την νέα τεχνολογία. Δεν φταίμε εμείς για αυτό. Και πίστεψέ με ούτε το 0,001 των παικτών χρησιμοποιεί Vista. (έχουν καταργηθεί εδώ και αρκετά χρόνια λόγω της μη συμβατότητας τους με τα περισσότερα προγράμματα και απορώ πως τα χρησιμοποιείς ακόμα). Λυπάμαι αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα.

    Ίσως αν διαθέτεις αυθεντικά windows θα μπορείς να βρεις κάποια αναβάθμιση online.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.