αδυναμια εισοδου

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την sofiaggeloudi, 24/12/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. sofiaggeloudi

    sofiaggeloudi Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα και χρονια πολλα η αδερφη μου δεν μπορει να μπει στο ακαουντ της[δεν βρεθηκε λογαριασμος μαυτα τα στοιχεια]-εστειλε μυνημα στην υποστηριξη,αλλα λογο εορτων θα αργησει η απαντηση,και θα χασει το εβεντ..γιαυτο κανω εδω εγω την ερωτηση για ποιο γρηγορη απαντηση-anthiaggelaki .ID 23063994
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά.

    Θα σε παρακαλέσω να πεις στη αδερφή σου να στείλει στην υποστήριξη, διότι δεν έχει στείλει.
    Την υποστήριξη θα την βρει κάτω απ το ξύλινο πλαίσιο της φάρμας της.
     
  3. sofiaggeloudi

    sofiaggeloudi Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα κιρκη ευχαριστω για την αμεση απαντηση-
    Ticket#2016060237010421--μεσο μειλ το εστειλε και το ξανακανε παλι
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR


    Το ticket αυτό το έστειλες στις 02.06.2016 15:18 και είχε θέμα τους μυστηριώδης σταβλάρχες του νησιού και το παράπονο σου που έτυχες μία μπουτικ μπικίνι. Το έντυπο αυτό έχει κλείσει.

    Τώρα θα πρέπει να συμπληρώσεις ένα νέο έντυπο επικοινωνίας μέσα από το λογαριασμό σου για να μπορέσει η υποστήριξη να σε εξυπηρετήσει.
     
  5. sofiaggeloudi

    sofiaggeloudi Αρχάριος στο φόρουμ

    ευχαριστω μις snorkel για την αμεση απαντηση και την βοηθεια τις kirki και τις δικιας σου,το εστειλα εγω τωρα κανονικα,συγνωμη για την ταλαιπωρια ..καλα χριστουγεννα..
     
  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.

    Το θέμα το έχει αναλάβει η υποστήριξη και κλείνει.
    Χαρούμενα Χριστούγεννα με υγεία να έχεις!
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.