αδυναμια εισαγωγης στο παιγχνιδι

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την NTINAEXTREME, 10/11/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. NTINAEXTREME

    NTINAEXTREME Τακτικός στο φόρουμ

    καλημερα, εχτες το πρωι μπηκα στο παιγχνιδι και καποια στιγμη με πεταξε εξω, προσπαθησα να ξαναμπω και μου εβγαζε μυνημα "αδυναμια συνδεσης", "η διευθυνση ειναι εκτος λειτουργιας ή ειναι υπερφορτωμενη", αυτο γινοταν κατα την διαρκεια ολης της ημερας, μεχρι αργα το βραδυ και το ιδιο γινοταν και στον λογαριασμο του συζυγου μου, που παιζει και αυτος στο παιγχνιδι, προσπαθουσαμε και απο αλλα λαπτοπ φιλων αλλα τιποτα, σημερα το πρωι μπηκαμε κανονικα, μπορειτε να μου πειτε γιατι υπηρχε αυτο το προβλημα? ευχαριστω εκ των προτερων.
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Δεν υπήρχαν προβλήματα σύνδεσης με το παιχνίδι. Προφανώς θα ήταν κάποιο πρόβλημα στο δίκτυο ίντερνετ.
     
  3. NTINAEXTREME

    NTINAEXTREME Τακτικός στο φόρουμ

    δεν φαινοταν να εχουμε προβλημα γενικα με το δικτυο ιντερνατ, παντου και σε αλλες σελιδες μπαιναμε κανονικα.
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Όπως σου προανέφερα, δεν υπήρχαν ούτε προβλήματα σύνδεσης με το παιχνίδι, ούτε άλλες αναφορές για προβλήματα, τόσο στην Ελλάδα, όσο και στις άλλες χώρες.
     
  5. NTINAEXTREME

    NTINAEXTREME Τακτικός στο φόρουμ

    καλημερα, και εχτες το πρωι μπηκα στο παιγχνιδι και καποια στιγμη με πεταξε εξω, προσπαθησα να ξαναμπω και μου εβγαζε μυνημα "αδυναμια συνδεσης", "η διευθυνση ειναι εκτος λειτουργιας ή ειναι υπερφορτωμενη", αυτο γινοταν κατα την διαρκεια ολης της ημερας, μεχρι αργα το βραδυ σημερα 11/11/2019 μπηκα στο παιχνιδι χωρις προβλημα για αυτο μπορω και γράφω διοτι απο εχθες τοπρι που με πεταξε δεν μου εδινε αυτη την δυνατοτητα. το ιντερνετ λειτουργη κανονικα σε ολες τις αλλες διευθυνσεις που μπαινω ευχαριστω και περιμενω απαντηση
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Καταρχάς θα σε παρακαλέσω να κάνεις μια αναζήτηση στο φόρουμ για να βεβαιωθείς οτι το δικό πρόβλημα είναι μεμονωμένο και δεν υπάρχουν προβλήματα σύνδεσης με το παιχνίδι.
    Παρόλαυτα μπορείς να μου δώσεις το id σου;
     
  7. NTINAEXTREME

    NTINAEXTREME Τακτικός στο φόρουμ

    ID 2537416
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Το id αυτό δεν αντιστοιχεί στον λογαριασμό σου.
     
  9. NTINAEXTREME

    NTINAEXTREME Τακτικός στο φόρουμ

    οκ. ευχαριστω, δεν μπορουσα παλι να μπω και το εγραψα απο μνημης, απευθυνθηκα σε τεχνικο και το ελυσα, ηταν δικο μου ο προβλημα, ευχαριστω παρα πολυ για την προσπαθεια και συγνωμη που σας ταλαιπώρησα.
     
  10. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε, καλή συνέχεια
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.