αγριο λιβαδι

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την kyriakos5, 4/3/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. kyriakos5

    kyriakos5 Αρχάριος στο φόρουμ

    εχω προβλημα στο αγριο λιβαδι δεν μοθ το ξεκληδονει ενω εχω 13 γειτονεσ μπορειτε να μοθ πειτε τι να κανω ευχαριστω
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Για να καθαρίσεις το άγριο λιβάδι πρέπει να έχεις 12 γείτονες οι οποίοι να έχουν αποδεχτεί τη προσκλησή σου, διπλά στημ πάρα των γειτόνων να μην είναι θολό το αβατάρ τους.
     
  3. kyriakos5

    kyriakos5 Αρχάριος στο φόρουμ

    με εχοθν αποδεχτει δεν ειναι θωλα τα αβανταρ τοθσ το τσεκαρα αφτα που ειναι θωλα τα διαγραψα κε εχω 13 γειτονεσ απο το παιχνηδι πρεπει να ειναι το προβλημα το ειχαι και ο αδερφοσ μου και του το εφτιακσαν μπωρεισ να βοηθησεισ να το φτιαξω και εγω
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Μπορείς να μου δώσεις το Id σου; Θα το βρεις κάτω απο το ξύλινο πλαίσιο της φάρμας.
     
    Αρέσει στον/ην kyriakos5.
  5. kyriakos5

    kyriakos5 Αρχάριος στο φόρουμ

    ID: 55766815
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Έχεις 8 γείτονες, ο ένας εκκρεμεί, και οι υπόλοιποι που βλέπεις δεν μετράνε σαν γείτονες γιατί είναι οι συμμαθητές από το φροντιστήριο
    Για να ξεκλειδωσεις το άγριο λιβάδι χρειάζεσαι 12 γείτονες που να έχουν αποδεχτεί όλοι την πρόσκληση και να μην εκκρεμεί κανένας.
     
  7. kyriakos5

    kyriakos5 Αρχάριος στο φόρουμ

  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.