Ψιψινοχάος - συμμετοχή στο top 1000 πολλαπλών λογαριασμών ..

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την babasapostel, 6/8/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. babasapostel

    babasapostel Νέος ειδικός

    Παίζω στο farmarema με τρεις φάρμες οι οποίες πάνω κάτω είναι της ίδιας δυναμικότητας.
    Επιτρέπεται εξ όσων γνωρίζω. Η απορία μου είναι αν μπορούν να συμμετάσχουν και οι τρεις στο top 1000 χωρίς συνέπειες .
    Η αίσθηση μου είναι πως ναι , δεν έχω εντοπίσει κάτι που να το απαγορεύει.
    Γνωρίζω τα περί pushing κλπ και εννοοείται οι φάρμες δεν έχουν καμμία αλληλεπίδραση , δεν στέλνει τίποτα απολύτως η μία στην άλλη , δεν έχουν καν σχέση γειτνίασης απλά το ίδιο φυσικό πρόσωπο ( η αφεντιά μου ) τις τρέχει ( προφανώς από τον ίδιο υπολογιστή )
    Λοιπόν , να το τολμήσω ;
     
    Αρέσει στον/ην megakanoni.
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Καταρχήν να σου πω πως αυτό δεν απαγορεύεται από τους ΓΟΧ ,όσο βέβαια δεν υπάρχει pushing και bot. Δεν ξέρω όμως πόσο σωστό είναι κάποιος παίκτης να πάρει 3 δώρα και να τα στερήσει από κάποιους άλλους .
    Για να διασφαλίσουμε τη συμμετοχή σου στείλαμε το ερώτημά σου στην εταιρεία, θα σε παρακαλούσα τουλάχιστον μέχρι να πάρουμε απάντηση να μην πάρεις μέρος και με τις 3 φάρμες
     
  3. babasapostel

    babasapostel Νέος ειδικός

    Καταλαβαίνω τι λες , δεν έχω "απορία" για το ηθικό του εγχειρήματος , αν κάτι τυπικό το απαγορεύει θέλω να μάθω.
    Θα περιμένω με ενδιαφέρον την απάντηση των "κεντρικών" , δεν υπάρχει επικεφαλής φάρμα να την προτιμήσω , τρεις φάρμες στο 99 και τις αγαπώ και τις τρεις ..
    Ακόμα και αν η απάντηση είναι αποτρεπτική τουλάχιστον θα έχω δημιουργήσει νομολογία, κάτι είναι κι αυτό ..
    Με την σειρά μου θα ήθελα να παρακαλέσω για όσο το δυνατον γρηγορότερη απάντηση ώστε να προλάβω να προετοιμαστώ.
    Ευχαριστώ για την διαβίβαση του αιτήματός μου .
     
    Αρέσει στον/ην megakanoni.
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Η απάντηση έχει έρθει, εφόσον οι λογαριασμοί σου είναι ενεργοί και δεν έχει γίνει χρήση Pushing ή χρήση bot μπορείς να συμμετέχεις και με τους τρεις
    καλή επιτυχία
     
  5. babasapostel

    babasapostel Νέος ειδικός

    Σε ευχαριστώ πολύ , όλα καλά , θέλω , επιτρέπεται , μένει να δούμε και αν μπορώ ..
    Καλή επιτυχία και σε σας !!!
     
    Αρέσει στους megakanoni και antigonisfarm.
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.