Ψάχνεις για φίλους/γείτονες ( Μάρτιος 2021 )

Η συζήτηση στο 'Αναζήτηση φίλων' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 1/3/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. hlapatsa

    hlapatsa Αρχάριος στο φόρουμ

    Γεια σας, ειμαι παλια παικτρια που ειχε αφησει το παιχνιδι για καποιο διαστημα και χρειαζομαι φιλους στο 2ο μου προφιλ(λεβελ 35)
     
  2. kostakis65

    kostakis65 Αρχάριος στο φόρουμ

    Γεια σας ψαχνω φιλους γειτονες ειμαι επιπεδο 60 οποιος θελει ας με βοηθησει ευχαριστω,kostakis65
     
  3. nikoskolok55

    nikoskolok55 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα ενδιαφερομαι και γω για γεοτονες αν αν θελεις με αποδεχεσαι
     
  4. Gwendolen

    Gwendolen Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα! είμαι επίπεδο 5 και ψάχνω γείτονες για ανταλλαγή δώρων. Ευχαριστώ!
     
  5. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Καλησπέρα σε όλους! Είμαι επίπεδο 209 και για για ένα διάστημα 5 μηνών περίπου δεν συμμετείχα στο παιχνίδι για προσωπικούς λόγους. Έχω χάσει όλους τους φίλους μου, οπότε είστε ευπρόσδεκτοι!
     
  6. giannolatas

    giannolatas Αρχάριος στο φόρουμ

    Γεια σας. Ξανα επιασα το παιχνιδι μετα απο χρονια. Ψαχνω γειτονες. νικουλησ το ονομα
     
  7. AKISA99

    AKISA99 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα. Ψάχνω και εγώ για φίλους μετά από χρόνια απουσίας.
    Mahi_tr και giannolatas όταν βάζω τα όνόματά σας, μου βγάζει μήνυμα ότι αυτός ο παίχτης δεν υπάρχει. Μήπως έχετε άλλο όνομα στο παιχνίδι?
     
  8. RafM97

    RafM97 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους. Ξεκίνησα το παιχνίδι ξανά μετά από χρόνια και ψάχνω φίλους και γείτονες.
     
    Αρέσει στον/ην mariosoyblaki19.
  9. Harshmelloo

    Harshmelloo Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπερα σας, ψαχνω φιλους και ονομα στο παιχνιδι ειναι Harshmelloo!!
     
    Αρέσει στον/ην mariosoyblaki19.
  10. Elena_64

    Elena_64 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Kαλησπερα σας! Θελω εναν γειτονα αναλογου επιπεδου με το δικο μου 131 επιπεδο! Ευχαριστω!!!
     
    Αρέσει στον/ην misirli.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.